Ko par Muktupāvela darba maiņu domā sabiedrība?

Komentāri

Dziedātājs, raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs, dzejnieks, komponists ir versijas, ar ko aptaujātajiem rīdziniekiem saistās Zigfrīda Muktupāvela vārds.

TV3 raidījumā ”Bez Tabu” bieži tiek veikti dažādi pētījumi, kuru mērķis ir uzzināt cilvēku viedokli par dažādām svarīgām tēmām un cilvēkiem. Šoreiz vēlējāmies noskaidrot, cik slavens ir Zigfrīds Muktupāvels un ko par raidījuma ”Bez Tabu” ilggadējā vadītāja darba maiņu domā sabiedrība?

”Zigfrīd, nepamet darbu! Tev tas ļoti labi padodas. Es domāju, ka arī citi negrib, lai tu pamet darbu,” aicina jaunieši.

”Jūs esat kā saulīte, kas uznāk debesīs. Un mums ir ļoti patīkami jūs redzēt ēterā,” klāsta pieredzējušākas TV skatītājas.

Meitenes ir pavisam atklātas: ”Paliec savā vietā, mēs tevi mīlam.”

Plašāk skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl