Ko citplanētieši, nolaupot cilvēkus, cenšas mums pateikt?

2 komentāri
Ko citplanētieši, nolaupot cilvēkus, cenšas mums pateikt?
Foto: Flickr

Amerikāņu ufologs Ričards Ross, kurš pēta abdukcijas gadījumus (gadījumi, kad cilvēkus nolaupa radījumi no Kosmosa), atklāja, ka nolaupītāji saviem upuriem nereti sagatavo rakstiskus paziņojumus. Ross sadarbojas ar Sietlas Starptautisko centru kontaktu ar NLO pētniecībai, kas palīdz cilvēkiem, kuriem bijis tiešais kontakts ar NLO un enlonautiem.

Citplanētieši nodod “sūtījumus”

1995.gadā Rosu nakts vidū pamodināja kāds iekšējs impulss. Atvēris acis, viņš ieraudzīja istabā četrus “pelēkos cilvēciņus”. Starp viņiem sākās saruna telepātiskā līmenī (— Kas jūs esat un ko gribat? — Nebaidies, mēs nedarīsim tev neko sliktu!), bet Ross gandrīz uzreiz zaudēja samaņu. Kad viņš atjēdzās, istabā vairs neviena nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmoreiz citplanētiešu sūtījumu paraugus Ross ieraudzīja Starptautiskajā centrā, kurā abdukcijas upuri, atceroties pārdzīvoto, pēkšņi, it kā pakļaujoties kaut kādai pavēlei, sāka automātiski zīmēt dīvainas zīmes un simbolus, paši brīnoties par to, ko viņi dara. Ross sāka meklēt un vākt šos noslēpumainos vēstījumus, nodibinot sakarus ar tiem cilvēkiem, kam bija bijuši tiešie kontakti.
Pašreiz Ross ir savācis jau plašu “sūtījumu” kolekciju. Dažu tekstu “burti” atgādina uz akmeņiem izgrieztos maiju un citu seno tautu simbolus, citi attāli līdzīgi Vidējo Austrumu zemju rakstu zīmēm.
Viena no kontaktierēm utologam teica, ka sūtījumi viņai tiek nodoti no citas laiktelpas dimensijas. Dažus tekstus viņa varēja pārtulkot. Tajos tiek runāts arī par to, ka radījumi no citas telpas un laika ir daudzu zemiešu ķermeņos implantējuši speciālus raidītājus, lai vāktu informāciju, kas ir to zemapziņā.

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Citplanētieši aicina cilvēku pilnveidoties

Dažus no vēstījumiem uzrakstījuši cilvēki, kuriem tie nodoti tieši kontakta laikā, bet lielākā daļa paziņojumu pie tiem atnākuši vēlāk. Daudzi kontaktieri jutuši, ka viņiem atvēries sakaru kanāls ar šiem radījumiem, un daži no tiem turpina saņemt vēstījumus ilgu laiku pēc kontakta. Par vienu no Rosa nesenākajiem atradumiem kļuva solīda apjoma rokraksts, kuru viņam nodeva 19-gadīgais Niks. Niks nekad nav interesējies par NLO, bet pēc kontakta aizpildīja veselas 100 lappuses ar sarežģītu hieroglifu rindiņām un vairāk kā trīssimt kosmisko kuģu, kā arī dažādu citu citplanētiešu mašīnu un aparātu zīmējumiem. Ričardam Rosam izdevās atrast dažus kontaktierus, kuri bija spējīgi pārtulkot automātiski pierakstīto tekstu. Šo tulkojumu analīzes rezultātā Ross nonāca pie slēdziena, ka šie sūtījumi aicina zemiešus attīstīties un pilnveidoties.

FOTO

NLO avārija Rouzvelā 1947. gadā

Ne visi ārpuszemes sūtījumi saņemti caur kontaktieriem. Pēdējā laikā atrasti daži priekšmeti, uz kuriem ir uzraksti, kurus, iespējams, izdarījuši ārpuszemes radījumi. Vispazīstamākie no tiem ir uzraksti uz NLO, kurš cieta avāriju Rouzvelas pilsētas (ASV) tuvumā, atlūzām.
1947.gada 2.jūlijā Maks Breizels bija to Rouzvelas un tās apkārtnes iedzīvotāju vidū, kas dzirdēja pamatīgu sprādzienu. Daži redzēja arī milzīgu mirdzošu priekšmetu, kas strauji krita zemē. Nākošajā dienā Breizels savā zemes gabalā atrada daudz dīvainu atlūzu. Tur bija dažādas formas un lieluma izkropļotas metāla daļas, kas bija izmētātas apmēram kilometra rādiusā. Vairākas pietiekoši garas T griezuma siju atlūzas bija pārklātas ar nesaprotamiem simboiem.

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Cilvēces rakstība radusies no citplanētiešu rakstiem?

Pēc dažām dienām Maka Breizela pavadībā paskatīties uz atlūzām ieradās tuvējā kara aerodroma izlū-košanas virsnieks Džesijs Marsels vecākais. Viņš paņēma T veida siju ar dīvainajām zīmēm un parādīja to savai ģimenei. Pēc dažiem gadiem Džesijs Marsels jaunākais pēc atmiņas uzzīmēja to, ko viņam bija parādījis tēvs. Šis zīmējums, tāpat kā jebkurš priekšmets, kas attiecās uz Rouzvelas notikumiem, oficiālajās varas iestādēs ieguva savu izskaidrojumu. Valsts atmosfēras kontroles dienesta vadītājs paziņoja, ka “šīs zīmes, vai, kā tās daži sauc, hieroglifi, nav nekas cits, kā raksts, kas uzdrukāts uz līmlentas, kas paredzēta meteozondu balonu bojājumu aiztaisīšanai”. Vēl viņš piebilda, ka šim mērķim visizdevīgākā bijusi lenta, kuru ražo rotaļlietu firma — ar uz tās uzdrukātajiem rakstiem bija domāts priecēt bērnu acis. Tomēr šāds paskaid¬rojums apmierinā¬ja vien nedaudzus, bet vairākumam uzreiz radās jautājums: kādēļ ar līmlentu bija jāaplīmē T veida sija un kādā veidā tā vispār nokļuva uz balona — zondes? Kad 1995.gadā pirmoreiz tika parādīta tagad plaši zināmā filma par citplanētieša sekciju, tajā figurēja arī T sijas gabali, kas sekcijas veikšanas laikā, iespējams, atradās valsts specdienestu rokās. Uz tām, tāpat kā uz tās sijas, ko redzēja Marsels, arī bija uzklātas noslēpumainas zīmes, bet tās vairāk atgādināja feniķiešu, šumeru vai pat seno grieķu alfabēta zīmes.

Vairums pētnieku vērš uzmanību uz tajos izmantoto zīmju līdzību ar pašu senāko Zemes tautu simboliem vai burtiem. Daži no šiem pētniekiem, sekojot tādu ufologu, piemēram, kā Ērihs fon Dēnikens un Zaharija Stičins uzskatiem, izsaka tautu pieņēmumu, ka visu Zemes rakstība ir cēlusies no citplanētiešu rakstības, kad tie apmeklēja Zemi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl