Komentāri
Kļūst ”karsti”! Izziņots gada pikantākais notikums Erots 2017
Foto: LETA

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz gada seksīgāko un trakulīgāko pasākumu – starptautisko erotikas festivālu Erots 2017, kas 17. un 18. februārī notiks Ķīpsalas hallē, Rīgā. Ieeja no 18 gadu vecuma!

Atmosfēru uz festivāla galvenās skatuves nokaitēs karsti vīriešu un sieviešu striptīzšovi, bet sajūtas tikai paspilgtinās valdzināšanā un neķītrā ķircināšanā pieredzējušas ārzemju pornozvaigznes. Kuras? Tāpat kā labā striptīzā, arī Erots uzreiz visas kārtis neatklās un ar šī gada zvaigznēm un aktivitātēm iepazīstinās mazpamazām. Taču jau tagad zinām, ka pirmoreiz festivālā varēs izbaudīt aizraujošu un pikantu burleskas šovu.

Karsti, draiski, neķītri priekšnesumi un konkursi, kas pārkāpj robežas, būs redzami uz Wild skatuves. Pietuvinātā un intīmā gaisotnē uzbudinošus priekšnesumus sniegs ārvalstu seksdīvas, kuras kaismīgākajiem faniem dos autogrāfus. Ekstrēmu sajūtu cienītājiem būs veltīta vesela SM šovprogramma ar ārzemju un pašmāju māksliniekiem, kas raisīs kā iekvēlinošas sajūtas, tā pamodinās pavisam tumšās. Vienaldzīgs nepaliks neviens!

Savukārt tiem, kuriem patīk ne tikai skatīties, bet arī iesaistīties, būs iespēja piedalīties dažādos konkursos. To starpā būs leģendārais slapjo T-kreklu un šortu konkurss.

Paralēli iespaidīgajai pasākumu programmai Erotā varēs iegādāties arī intīmus suvenīrus mīlas dzīves dažādošanai: masāžas eļļas, erotisko veļu, rotaļlietas pieaugušajiem, kā arī erotisko literatūru un filmas. Turpat uz vietas varēs piešķirt seksīgu akcentu savam ārējam tēlam, iegūstot jaunu tetovējumu vai drosmīgu pīrsingu.

Foto: Erots 2016

Seko līdzi jaunumiem: erots.lv un Facebook.

Biļetes iegādājies Biļešu servisa kasēs un internetā. Pirmās 1000 biļetes nopērkamas par 10 eiro. Tuvojoties ”karstajam” pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas. Ieeja no 18 gadu vecuma!

Erots 2017 norises laiki: 17. februāris 18.00–03.00; 18. februāris 18.00–03.00.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl