Klāt pilnmēness: maģiskais rituāls naudai, mīlestībai, veiksmei

18 komentāri
Klāt pilnmēness: maģiskais rituāls naudai, mīlestībai, veiksmei
PIXABAY

Atkal klāt ir pilnmēness, un šis ir īpaši piemērots laiks, lai veiktu dažādus vienkāršus rituālus veiksmes un finansiālās labklājības veicināšanai.

Pilnmēness allaž saistījies ar ko maģisku un noslēpumainu, jo šajā laikā pastiprinās baltās maģijas iedarbība un rezultāti.

Pilnmēness laikā astrologs iesaka ballēties un izbaudīt mīlas priekus

Šajās dienās debess spīdekļa spēcīgo enerģiju var izmantot, piemēram, pievilinot sev sen gaidīto mīlestību, uzlabojot savu finansiālo stāvokli un veicinot vēlmju piepildījumu. Lūk, vienkāršs rituāls, kas veicams pilnmēnesī!

Rituālam nepieciešams trauks ar tīru ūdeni, papīrs un pildspalva, šķiltavas vai sērkociņi, nedaudz sāls, tev piederoša sudraba rotaslieta un balta bļoda.

Paliec vienatnē telpā, kur pa logu var labi redzēt pilnmēnesi. Apkaisi savu sudraba rotaslietu ar sāli. Ūdens trauku novieto uz palodzes, lai to apspīd mēness gaisma.

Pēc tam sakoncentrējies un domā par savu vēlēšanos. Iztēlojies, ka tā jau ir piepildījusies. Paturi prātā šo iedomu tēlu pēc iespējas ilgāk, bet pēc tam uzraksti savu vēlēšanos uz papīra septiņas reizes.

Pēc tam rotaslietu, kas pārkaisīta ar sāli, ieliec bļodā. Turpat ielej arī ūdeni no trauka, kas stāvējis uz palodzes, vienlaicīgi sakot šādus vārdus:

“Mēness ūdeni un zemes sāli kopā savienoju un savu vēlēšanos (izrunā, kādu) izpildu. Tāpat kā ūdens un sāls vairs nav atdalāmi, tā mana vēlēšanās ir piepildāma. Lai notiek!”

Izrunā šos vārdus sešas reizes, bet septītās reizes laikā pieej pie loga un sadedzini papīru. Atver logu un pelnus izkaisi.

Čeku dedzināšanas kalendārs 2019. gadam

18 komentāri