Klāt piektdiena – 13.! Vai pastāv iemesls bažīties? Skaidro astropsiholoģe

8 komentāri
Klāt piektdiena  – 13.! Vai pastāv iemesls bažīties? Skaidro astropsiholoģe
“Piektdiena ir Venēras diena, kas saistāma ar skaistumu, harmoniju, baudīšanu,” norāda astropsiholoģe Kristīne Dunska. (Pexels)

13. oktobris ir šogad otrā piektdiena, kas iekritusi mēneša 13. datumā. Uzskats, ka šajā dienā neveiksmes piemeklē dubultā, ir mīts, portālam Skaties.lv akcentē astropsiholoģe Kristīne Dunska. Viņa nomierina: ”13. mēneša diena tiek uzskatīta par pozitīvu un daudzsološu.”

“Psiholoģijā bailes no skaitļa 13 tiek pielīdzinātas fobijai un tiek sauktas par triskaidekafobiju. Tās saknes ir senas un populārākās izcelšanās versijas nāk no kristietības vēstures, tādēļ šī fobija visizplatītākā ir Eiropā.

Šī fobija sakņojas katrā pašā cilvēkā – cik viņš ir uzņēmīgs pret stereotipiem un ietekmējams. Jo, ņemot vērā, ka kalendārā sistēma ir mainījusies un esošais Gregora kalendārs nesaskan ar dabas cikliem, mēness kalendāru, kā arī citiem, piemēram, musulmaņu, ebreju, vēdisko u.t.t. kalendāriem, tad 13. datums un piektdiena ir pieņēmums, tāpat kā konkrētais kalendārs.

Turklāt 13. mēneša diena tiek uzskatīta par pozitīvu un daudzsološu,” sarunā ar portālu Skaties.lv akcentē astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes Kristīne Dunskas ieteikumi bagātības vairošanai

Katrai nedēļas dienai astroloģiski paredzēta konkrēta planēta, un piektdiena ir Venēras diena, kas saistāma ar skaistumu, harmoniju, baudīšanu, pasākumiem.

”Venērai nav nekādu šausmu, baiļu un negatīvisma un diskomforta.

Tātad viss ir atkarīgs no mūsu uztveres. Nav sliktu vai labu dienu, tā ir dzīve ar savām būšanām un nebūšanām, priekiem un bēdām, un viss ir mijiedarbībā, lai cilvēks mācītos un veidotu sevi. Jautājums ir tikai – kā mēs pret to attiecamies. Šis ir stāsts par pustukšo jeb puspilno glāzi…” norāda Dunska.

Astropsiholoģe akcentē, ka darbojas arī selektīvā faktu izlase, lai apstiprinātu 13. datuma teoriju, t.i., cilvēki piemeklē faktus, kas ir ar izteikti negatīvu nokrāsu un, ja veicas vai ir izdevusies diena, nepiemin.

Tomēr tiem, kurus šajā dienā māc satraukums, astropsiholoģe atgādina, ka baiļu enerģija bojā nieres, bloķē enerģētiskos kanālus, mīlestības enerģiju, tāpēc ir svarīgi tikt ar tām galā.

”Baiļu cēlonis visbiežāk meklējams bērnībā, tādēļ domāsim, ko sakām saviem bērniem, atcerēsimies savu pieredzi.

Ezotērikā pastāv uzskats, ka bailes, fobijas var būt mantotas no iepriekšējām dzīvēm. Ja cilvēks iepriekšējā dzīvē pieredzējis ugunsgrēku, sārtu šajā dzīvē viņu pavada bailes no uguns, ja slīcis – no ūdens u.tml.

Saprast un tik galā ar šāda veida bailēm iespējams meditācijās, ar lūgšanām un saprotot, kāpēc tieši tā notiek,” norāda ezoterikas speciāliste.

Baiļu enerģija veido baiļu egregoru – psihiskās enerģijas lauku, kas pavada cilvēku ik uz soļa un veido viņa dzīvi. Pārtraucot egregora enerģētisko uzlādēšanu ar baiļu enerģiju, dzīves kvalitāte un veselība uzlabojas.

”Tiek veidots publiskais baiļu egregors, kas šajā datumā sasniedz kulmināciju un var veicināt masu psihozes u.tml.. Ir būtiski nebaidīties, jo notiks tikai tas, kam jānotiek,” saka Dunska.

”Taro kārtīs 13. lielā arkāna simboliskais nosaukums ir Nāve, taču Taro nāve ir transformācija, pārmaiņas. Turklāt tās ir vispirms iekšējas pārmaiņas pašā cilvēkā. Varbūt, ņemot vērā šo Taro kārti, 13. un piektdiena ir lielisks laiks, lai mainītu attieksmi pret 13. un piektdienu?” tā astropsiholoģe Kristīne Dunska.