KKc svētku nedēļas turpinājumā – sarunu vakars No Širmja līdz Tabūnam

0 Komentāru
KKc svētku nedēļas turpinājumā – sarunu vakars No Širmja līdz Tabūnam
Jānis Daugavietis un Raimonds Lagimovs sarunu vakarā Patriotu nedēļas laikā. Foto: Reinis Oliņš

Kaņepes Kultūras centra (KKc) trīs gadu dzimšanas dienas svinību laikā šodien, 2. maijā, notiks muzikāls foto vakars No Širmja līdz Tabūnam. Tajā atmiņās par koncertu un festivālu rīkošanu Latvijā pēc valsts neatkarības atjaunošanas dalīsies sociologs Jānis Daugavietis, mūziķis Dambis un agrāk iecienītā festivāla Tabūns viens no organizētājiem Māris Muitenieks.

”Širmis bija pirmais Kuldīgā organizētais nekomerciālās/Do It Yourself mūzikas festivāls, ko savā laikā paši nodefinējām kā fest of punk & anarchy. Savukārt Tabūns bija pēdējais Kuldīgā notiekošais DIY kultūras festivāls – brīvdabas pasākums, nekomerciālās kultūras dienas,” stāsta J. Daugavietis. Pirms Širmja notika arī citi muzikāli sarīkojumi, ko varētu dēvēt par festivāliem, – Andra Černova pasākums, Durvis, festivāls Iecavā, otrdienas manevri un citi. Nozīmīgs bija 1991. gadā Arkādijas parkā Dambja rīkotais vairāku dienu festivāls Kocis, kurā uzstājās vietējās pagrīdes grupas.

Raimonds Lagimovs jeb Dambis šajā vakarā uz skatuves kāps divas reizes, jo vakara turpinājumā gaidāms pankroka grupas Inokentijs Mārpls koncerts.

Kur? Kaņepes Kultūras centrā – Rīgā, Skolas ielā 15.

Kad? 2. maijā, sarunas sākums plkst. 20.00.

0 Komentāru