Kivičs dod padomu melnajai piektdienai – nedomāt par to!

Komentāri

“Varbūt kādam, kam kaut kas šajā dienā atgadās, nodomā – redz trīspadsmitais. Es tomēr uzskatu, ka kādam datumam tomēr pēc tā 12. ir jānāk,” šaubīgs par piedēvēto mistiku melnajai piektdienai ir Kivičs. Viņš citiem iesaka domāt par ikdienas lietām, lai domas par šo zīmīgo dienu nemaz neraisās. Ja tomēr šī diena ir piesaistījusi uzmanību, tas vajagot sevi pieskatīt, lai kaut kas slikts nenotiktu.

Runājot par piektdienu un 13. datumu, šī diena Kivičam asociējas ar koncertiem, jo jau otro reizi pāris mēnešu laikā viņam šīs zīmīgās dienas vakarā būs jāmuzicē. ”Es nevaru atcerēties, ka man būtu tiešām trīspadsmitajā kaut kas baigi noticis, jo es to vienmēr, godīgi sakot, pamanu, ka ir tas trīspadsmitais (..) un varbūt arī tāpēc nekas nenotiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es domāju, ka labāks rituāls par tēvreizi nav izdomāts pasaulē. Vērsties pie augstākiem spēkiem, kas redz mūs tā kā no augšas tā ka mazas skudriņas un paļauties uz viņu,” par māņticību un zālēm pret to norāda mūziķis Andris Kivičs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl