Ķirbju regate ASV pulcē tūkstošus

Komentāri
Ķirbju regate ASV pulcē tūkstošus
Foto: EPA, LETA

Rudens nāk ne vien ar labu ķirbju ražu, bet arī ar dīvainām izklaidēm. Kādā ASV Masačūsetsas štata ciematā ik gadu ap ķirbju novākšanas laiku tiek rīkota ķirbju regate.

Ķirbju regate ir daļa pilsētas ikgadējā ķirbju festivāla jeb “pampkinfesta”. Tās dalībnieki milzu ķirbjus pārvērš par peldlīdzekļiem, lai sacenstos piekrastes ūdeņos. Šogad sacensībām tika izmantoti astoņi ķirbji, kuru svars krietni pārsniedza 200 kilogramu. Tie tika pārgriezti, izdobti un nodoti airētāju rīcībā.

Sacensības notika divās kategorijās. Vienā no tām braucējiem bija jāsacenšas vairākos posmos, līdz finālā tikās divi labākie airētāji. Otrā ķirbjlaivām tika piestiprināti nelieli motori.

Dīvainās sacensības ik gadu piesaista lielu vietējo iedzīvotāju uzmanību. Arī šoreiz to norisi vēroja vairāk nekā 4 tūkstoši līdzjutēju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl