Zvaigžņu kari tuvojas kases ieņēmumu rekordam

Komentāri
Zvaigžņu kari tuvojas kases ieņēmumu rekordam
Foto: EPA/ LETA

Pasaulē lielu ažiotāžu izraisījusī filma Zvaigžņu kari: Spēks mostas (Star Wars: The Force Awakens) izrādījusies arī ļoti ienesīga. Šobrīd ASV tā tuvojas jauniem kases ieņēmumu rekordiem.

Zvaigžņu karu franšīzes jaunākās epizodes kases ieņēmumi Jaungada nedēļas nogalē ASV sasniedza 88,3 miljonus dolāru, strauji tuvojoties kinolentes Avatars kases ieņēmumu rekordam. Avatara kopējie ieņēmumi no biļešu pārdošanas ASV kinoteātros bija 760,5 miljoni dolāru, savukārt tikai pagājušajā mēnesī iznākusī Star Wars filma ASV jau nopelnījusi 740,4 miljonus dolāru (680 miljonus eiro).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Globālajā kases ieņēmumu topā Star Wars: The Force Awakens ierindojas sestajā vietā. Līdz šim filmas kopējie kases ieņēmumi ir apmēram 1,5 miljardi dolāru (1,4 miljardi eiro). Domājams, ka tuvākajās dienās kinolente apsteigs Fast & Furious 7 (Ātrs un bez žēlastības 7) un The Avengers (Atriebēji), kļūstot par ceturto ienesīgāko filmu kino vēsturē.

Pagājušajā nedēļas nogalē otrā pelnošākā kinolente bija komēdija Daddy’s Home (Tētuku kari) par patēvu, kuram jādzīvo bērnu īstā tēva ēnā. No piektdienas līdz svētdienai tās ieņēmumi ASV kinoteātros sasniedza 29 miljonus dolāru (26,6 miljonus eiro).

Trešo vietu ieņem amerikāņu režisora Kventina Tarantīno jaunākais vesterns The Hateful Eight (Pretīgais astotnieks) ar 16,2 miljoniem dolāru (14,9 miljoniem eiro).

Foto: Zvaigžņu karu bums pasaulē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl