Zināmi šogad paši ienesīgākie aktieri Holivudā

Komentāri
Zināmi šogad paši ienesīgākie aktieri Holivudā
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktrise Skārleta Johansone 2016. gadā nodrošinājusi vislielākos ienākumus kino industrijai, tēlojot filmās, uz kurām visā pasaulē pārdotas biļetes 1,2 miljardu ASV dolāru vērtībā, liecina žurnāla “Forbes” sastādīts saraksts. Tiesa, saņemtais honorārs par šo veikumu viņai ļāvis ieņemt vien trešo vietu pelnošāko aktrišu sarakstā.

32 gadus vecajai Johansonei bija svarīga loma šī gada lielākajā kases grāvējā “Captain America: Civil War” (“Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš”), kas nodrošināja 1,15 miljardu dolāru lielus ienākumus. Viņa pārspēja šīs filmas zvaigznes Krisu Evansu un Robertu Dauniju jaunāko, jo viņa tēloja arī brāļu Koenu komēdijā “Hail, Caesar!” (“Sveicināts, cēzar!”), kas nopelnīja 63,2 miljonus dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Forbes” augustā atzina Johansoni par trešo vislabāk atalgoto aktrisi pasaulē, jo viņa gada laikā bija nopelnījusi 25 miljonus dolāru.

“Forbes” sastādītajā ikgadējā sarakstā ir ņemtas vērā tikai filmas ar lieliem ienākumiem. Tā sastādītāji neņēma vērā animācijas filmas, pat tādu kases grāvēju kā Disneja studijas filmu “The Jungle Book” (“Džungļu grāmata”), kas nopelnīja 967 miljonus dolāru un kurā tekstu ierunājusi arī Johansone.

Foto

Saraksta 1. vietā ir Johansone ar 1,2 miljardiem dolāru, 2. un 3. vietu dala Kriss Evanss un Roberts Daunijs jaunākais ar 1,15 miljardiem dolāru katrs, 4. vietā ir Margota Robija ar 1,1 miljardu dolāru, 5. vietā – Eimija Adamsa ar 1,04 miljardiem dolāru, 6. vietā – Bens Afleks ar 1,02 miljardiem dolāru.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl