Vudija Allena jaunākā filma piedzīvo pirmizrādi ASV

Pievienot komentāru
Vudija Allena jaunākā filma piedzīvo pirmizrādi ASV
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Šodien, 15. jūlijā, ASV pirmizrādi piedzīvo režisora Vudija Allena jaunākais veikums – komēdija Smalkās aprindas (Café Society). Filmas nonākšanu uz lielā ekrāna režisors kopā ar aktieriem šonedēļ atzīmēja ar īpašu kinoseansu Ņujorkā.

Sarkanais paklājs un smalkās aprindas ir filmu pirmizrāžu neatņemama sastāvdaļa. Izņēmums nav arī pasaules slavenā režisora Vudija Allena filma Smalkās aprindas. Uz īpašu kinoseansu, vēl pirms komēdijas šodien gaidāmās pirmizrādes ASV, bija ieradušās vairākas slavenības, ieskaitot modeli Heidiju Klumu.

Bet pasākuma zvaigzne, protams, bija pats režisors un galveno lomu atveidotāji – filmas Krēsla aktrise Kristena Stjuarte, Bleika Laivlija, kura vislabāk pazīstama, pateicoties lomai jauniešu seriālā Intrigante, Holivudas jaunais spīdeklis Džese Eizenbergs un Pārkere Posija, kura Vudija Allena filmā ir spēlējusi jau iepriekš.

Filma Smalkās aprindas stāsta par jaunu vīrieti, kurš pagājušā gadsimta 30. gados ierodas Holivudā, cerot strādāt filmu industrijā. Viņš iemīlas sava ietekmīgā tēvoča šarmantajā sekretārē. Taču mīlas lietās viss neiet kā plānots un salauztu sirdi viņš atgriežas Ņujorkā, kur tiek ierauts Manhetenas smalko aprindu nakts uzdzīvē.

Pasaules pirmizrādi filma piedzīvoja šogad Kannu kinofestivālā, bet Latvijas kinoteātros tā būs skatāma no 28. augusta.

Foto: filmas pirmizrāde Kannu kinofestivālā