Viss riebjas? Jestru filmu izlase gada depresīvākās dienas vakaram

0 Komentāru
Viss riebjas? Jestru filmu izlase gada depresīvākās dienas vakaram
PUBLICITĀTES FOTO

Kā izrēķinājuši zinātnieki, 21. janvāris oficiāli ir gada depresīvākā diena. Ja arī tevi jau no rīta agruma vajā sajūta, ka viss ir slikti un dzīvei nav jēgas, ”TVPlay Premium” parūpējies par to, lai vismaz vakars paiet uz pozitīvas nots – noskaties kādu lustīgu komēdiju, turklāt tevi nekaitinās pat reklāmas!

Pēcsvētku paģiras ārstē ar ”Paģirām”

Viens no faktoriem, pēc kura zinātnieki rēķina, kura būs gada depresīvākā diena, ir laiks, kas pagājis kopš Ziemassvētku un Jaungada ballītēm. Pēdējie šampanieša krājumi iztukšoti, svētkos sadāvinātie saldumi notiesāti un ballīšu kleita vairs neizskatās skaista, bet manikīrs jau nolupis. Skaudras paģiras.

”TVPlay Premium” aicina izbaudīt paģiras uz pilnu klapi vārda pilnā nozīmē! Mums ir lieliskās komēdijas ”Paģiras” ar Bredliju Kūperu galvenajā lomā abas jaunākās daļas!

Filmas otrajā daļā draugu kompānija pēc it kā mierīgas nakts, kas pavadīta pludmalē, dzerot alu un cepot ugunskurā pastilas, pamostas dīvainā Bangkokas dzīvoklī. Dags atrodas viesnīcā, bet Tedijs ir pazudis, ir uzradies pērtiķis ar nogrieztu pirkstu, Alanam ir noskūti mati, Stjū ir tetovējums uz sejas, un puiši nespēj atcerēties, kā tas viss ir noticis, tāpēc viņi cenšas izsekot savas gaitas pa striptīza klubiem, tetovēšanas saloniem un kokaīnu tirgojošiem pērtiķiem Bangkokas ielās, lai pirms kāzām atrastu Tediju. Meklē filmu TE!

Savukārt trešajā daļā Fils, Stjū un Dags vada laimīgu un mierīgu dzīvi mājās. Neapmierināts ar dzīvi ir tikai Alans. Joprojām meklējot dzīves jēgu, grupas melnā avs vairs nelieto savas zāles un pamatīgi ļaujas dabiskajām iegribām. Alana gadījumā tas nozīmē, ka ir zudušas robežas, spriešanas spējas un jebkādi ierobežojumi. Tā turpinās līdz brīdim, kad personiska krīze beidzot piespiež viņu vērsties pēc palīdzības, turklāt atbalstu Alanam sniedz viņa trīs draugi. Šoreiz nebūs vecpuišu ballītes vai kāzu. Kas gan varētu noiet greizi? Taču, kad šie draugi dodas ceļā, paredzēt nevar itin neko. Meklē TE!

Naudas trūkums? Ķeries pie ieroča!

Vēl viens faktors, kas tiek izmantots, aprēķinot gada depresīvāko dienu, ir dati par to, kad cilvēkiem ir vismazāk naudas. Viss iztērēts svētku dāvanās un gada nogales ballītēs, otra puse aizgājusi par apkuri…

Mums ir filma, kurā puikas naudas dēļ gatavi pastrādāt īstu noziegumu, turklāt viss pasniegts lieliska latviešu humora mērcē (jā, tūkstošiem skatītāju beidzot atzinuši latviešu humoru par labu). Tas ir lieliskais ”Kriminālās ekselences fonds”, kas jāredz ikvienam!

Tagad ”Kriminālās ekselences fonds” pieejams arī ”TVPlay Premium”! Skaties kaut uz riņķi visu dienu, jo šī ir filma, kurā ar katru nākamo skatīšanās reizi pamanīsi ko jaunu.

Laika apstākļi dzen izmisumā? Atgriezies vasarā!

Trešais faktors, pēc kura aprēķina depresīvo dienu – laika apstākļi. Aiz loga salta ziema, un tiek prognozēts, ka laiks kļūs tikai aukstāks. Kāpēc gan vismaz pie ekrāna nepakavēties siltās atmiņās par Latvijas vasaru un nepabaudīt mūsu skaistos dabas skatus?

”TVPlay Premium” iesaka ieritināties dīvānā ar lielo saldējuma kasti un ārstēt depresiju ar sirsnīga humora pilno Vara Braslas filmu ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”.

Filma stāsta par astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienām lauku mājās. Tās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras. Galvenajās lomās: Mārtiņš Vilsons, Akvelīna Līvmane, Alise Polačenko, Mārtiņš Meiers un citi populāri pašmāju aktieri.

Meklē TE!

Tās ir tikai dažas no filmām, ko pilnībā bez kaitinošajām reklāmām piedāvā ”TVPlay Premium” un kas var padarīt tavu gada depresīvākās dienas vakaru burvīgu! Meklē filmas TE!

0 Komentāru