VIDEO: uzfilmēta latviešu “karstākās” komēdijas Svingeri finālaina

Komentāri

Pienācis laiks vietējām plaša patēriņa kinolentēm. Tā jaunas Latvijā uzņemtas filmas ar nosaukumu Svingeri veidošanu pamato lentes režisors Andrejs Ēķis. Filmas veidotāji pieķērušies grūtākajam žanram – komēdijai. To, kas no tā būs izdevies, skatītāji varēs novērtēt drīzumā – filmas pirmizrāde jau 9. decembrī.

Pretēji tam, ka filmas treilerī redzams kails viens no filmas varoņiem un kinolentei dots skaļš nosaukums, aktieri norāda, ka filma iecerēta vairāk kā situāciju komēdija, nevis provokatīvs augstās mākslas kino.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Godīgi sakot, mēs jau visi esam atdevušies degošajam Andrejam, viņš iet kā raķete pa priekšu un tevi paķer līdzi,” teic aktieris Intars Rešetins.

”Es gribu ļoti cerēt, ka tā būs komēdija, un šīs dzīves ainas, es domāju, ka cilvēki ir piedzīvojuši. Kāds varbūt īstenībā, kāds varbūt savās kvēlākajās domās, bet būs ko redzēt,” teic mūziķis Jānis Jubalts.

Foto

Šīs filmas tapšana, iespējams, iezīmēs vietējā plaša patēriņa kino tapšanas popularitātes sākumu. Filmēšanas galvenie finansētāji ir kino izplatītāji, līdz šim Latvijā nav tapusi neviena izplatītāju pasūtījuma filma. Naudas devēji cer, ka Latvijā vietējais kino piedzīvos tādu pat uzplaukumu kā kaimiņvalstīs.

”Kinoteātros visā Eiropā sāk parādīties, ka vietējā produkcija ir pieprasītāka nekā Holivudas produkcija. Kaut kādā veidā ir Holivudas noriets, neteiksim, tā pilnībā, bet Holivuda runā par globālām tēmām, kas ir kosmopolītiskas, bet nacionālais kino jebkurā valstī sāk domāt – a, kas tad pie mums notiek visapkārt,” skaidro Ēķis.

Filmas aina foto izstāžu zālē ir pēdējā, kas tiek filmēta, un tā tiks iemontēta pārējā darbā, kas jau praktiski esot gatavs.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl