Vasaras karstākā komēdija – Klasesbiedrenes

Komentāri

Vasaras karstākā komēdija Klasesbiedrenes (Odnoklassnici) – Latvijas kinoteātros no 17. jūnija!

Trīs draudzenes – Vika, Sveta un Daša – brauc uz Sočiem pie savas klasesbiedrenes Katjas, lai uzrīkotu viņai neaizmirstamu vecmeitu ballīti. Jautrība sit augstu vilni, kā jau tādiem apstākļiem piedienas – šampanietis ne uz brīdi neapsīkst! Bet tad notiek kaut kas, ko neviena no draudzenēm nevarēja paredzēt – Katja pieķer savu līgavaini ar citu – blondīni ar lielām krūtīm. Līgava krīt histērijā, kliedzot, ka ir gatava apprecēt jebkuru citu vīrieti, tikai ne viņu! Taču kāzām jānotiek jau nākamajā dienā. Draudzenēm ir tikai viena nakts, lai atrastu Katjai jaunu, cienīgu vīru. Vai viņām tas izdosies?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komēdiju Klasesbiedrenes Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 17. jūnijā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Dmitriy Suvorov
Producents: Konstantin Elkin
Scenārija autors: Vasiliy Rovenskiy
Aktieri: Svetlana Khodchenkova, Dmitriy Khrustalyov, Ararat Keshchyan, Yana Koshkina, Denis Kosyakov

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl