Vai parodija, kas pārkāpj visas robežas?

Komentāri

Tie, kuri ir noguruši no Valentīna dienas sirdīm un cukursaldām drāmām, atelpu var smelties Latvijas kinoteātros skatāmajā komēdijā Melnā piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades of Black). Provokatīvās kulta filmas Greja piecdesmit nokrāsas parodija jau vismaz nedēļu izpelnījusies karstas diskusijas internetā gan kino profesionāļu, gan plašākas auditorijas izklaides portālos.

Parodija Melnā piecdesmit nokrāsas ir vēl karstāka, provocējošāka un krietni uzjautrinošāka versija par leģendāro studentes un veiksmīga uzņēmēja kaislīgo mīlas dēku. Tās režisors ir Holivudas neparastāko komēdiju meistars Maiks Taids, kurš šoreiz kopā ar galvenās lomas atveidotāju Marlonu Veijenu ir pievērsies visai skarbai mūsdienu popkultūras klišeju analīzei un parodēšanai.

Pats Maiks Taids atzīst, ka darbs pie kulta grāmatas Greja piecdesmit nokrāsas kino parodijas viņam bijis īpaši nozīmīgs, jo tas kārtējo reizi ļāvis strādāt kopā ar talantīgo Marlonu Veijenu. Tieši šīs kino personības neparastā humora izjūta un plašās zināšanas par popkultūru bijis iemesls, kādēļ režisors sācis apsvērt domu par dalību izaicinošajā kino projektā. Starp citu, Marlons Veijens filmā Melnā piecdesmit nokrāsas ir gan galvenās lomas atveidotājs, gan viens no scenārija autoriem un producentiem.

Savā jaunākajā veikumā – pārpratumiem pilnajā kino stāstā Melnā piecdesmit nokrāsas – Marlons Veijens iesaka pievērst īpašu uzmanību filmas skaņu celiņam, kurā apkopoti lieliski R&B un hip-hop skaņdarbi.

Foto

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl