”TVPlay Premium” piedāvā jaunāko krievu romantisko komēdiju, kurai mūziku radījusi ”Prāta vētra”

0 Komentāru
”TVPlay Premium” piedāvā jaunāko krievu romantisko komēdiju, kurai mūziku radījusi ”Prāta vētra”
PUBLICITĀTES FOTO

19. aprīlī ”TVPlay Premium” piedāvā pirmizrādi pavisam svaigai krievu filmai ”Septiņas vakariņas”. Romantiskajā komēdijā filmējusies Krievijas aktieru elite, bet par muzikālo noformējumu tai parūpējusies mūsu ”Prāta vētra”. Atliek vien baudīt!

Komēdiju ”Septiņas vakariņas” režisējis krievu aktieris un režisors Kirils Pļetņovs, bet galvenās lomas tajā atveido Romāns Kurcins, kurš kino draugiem zināms no lomas filmā ”Es tievēju”, kā arī Poļina Maksimova, kura Krievijā zināma kā slavena ”TV seja”.

Īpašs saldēdiens latviešu skatītājam varētu būt fakts, ka filmā skan ”Prāta vētras” mūzika.

Kā atklājusi pati ”Prāta vētra”, būt par daļu šī stāsta, radot filmas tituldziesmu, bijusi lieliska pieredze.

Filmas centrā pāris, kura mīlas dzīve pēc pieciem gadiem laulībā nonākusi strupceļā. Nav ne bērnu, ne kopīgu interešu, ne īsti vairs arī mīlestības.

Kad sieva paziņo, ka laiks šķirties, vīrs izlemj izmēģināt vēl pēdējo variantu laulības glābšanai. Tā ir it kā zinātniska metode ar nosaukumu ”Septiņas vakariņas”.

Viss it kā šķiet vienkārši – pārim jādodas uz septiņām vakariņām. Taču katrām no tām ir kāds ”āķis”. Vienas notiek ar aizsietām acīm, citās piedalās svešinieks, vienās nedrīkst runāt, uz citām nedrīkst saģērbties.

Sieva nodomā, ka tas ir vienkārši muļķīgs iemesls, lai novilcinātu šķiršanos, taču piekrīt. Un sākas neparedzamu un aizraujošu notikumu virkne žanra labākajās tradīcijās.

Filma ir pavisam svaiga – pirmo reizi izrādīta Krievijā tā tika šī gada Valentīndienā, un līdz šim izpelnījusies ļoti pozitīvas atsauksmes kā no skatītāju, tā ekspertu puses.

Meklē filmu ”TVPlay Premium” un izbaudi lielisku vakaru!

0 Komentāru