1 komentārs

Pēc divām nedēļām pirmizrādi piedzīvos Andreja Ēķa komēdija “Svingeri”. Gaidot pirmizrādi, filmas veidotāji publiskojuši pikantu fragmentu, kurā aktiera talantu apliecina mūziķis Jānis Jubalts. Tiesa, šī epizode nav iekļuvusi filmā.

Vai tu darītu visu sava mīļākā cilvēka dēļ? Šis ir viens no jautājumiem, uz kuru centīsies atbildēt komēdijas varoņi, kuru lomās iejutušies izcili Latvijas aktieri –  Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi jaunie talanti – Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs, kā arī mūziķis Jānis Jubalts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Filmā tiek risinātas vienkāršas, bet ļoti arhetipiskas situācijas. 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas divos stāstos apvienosies dažādu sociālo slāņu cilvēku, septiņu dažādu raksturu stāsti.

Filma atspoguļo šo savstarpējo stāstu mijiedarbību, atklājot individuālo tēlu dziļākos zemapziņas slāņus vizuālā valodā. Stāsti ir savstarpēji atšķirīgi, tos vieno tikai tēma – vēlme būt mīlētam,” stāsta Ēķis.

Foto

Video

Komēdijas “Svingeri” sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Nav šaubu, ka skandalozās sižeta tēmas raisīs karstas diskusijas Latvijas sabiedrībā.

Filma “Svingeri” uz lielajiem ekrāniem iznāks 9. decembrī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl