“Svingerus” kopš pirmizrādes noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju

1 komentārs
“Svingerus” kopš pirmizrādes noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju
Publicitātes foto

Ar smiekliem un aplausiem uzņemto Andreja Ēķa režisēto komēdiju “Svingeri” nepilna mēneša laikā noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju visā Latvijā, ziņo filmas izplatītāji.

“Uzņemt Latvijā komēdiju – tā ir liela uzdrīkstēšanās. Tas, ka tā pārspēs filmas “Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts” rezultātu, man pat sapņos nerādījās. Paldies skatītājiem visā Latvijā,” filmas panākumus komentē Ēķis.

“”Svingeri” ir pirmā kinofilma Latvijā, kurā “Forum Cinemas” piedalās kā producents, un esam gandarīti par sasniegto rezultātu. Ir tapusi filma, kas ir interesanta skatītājiem visā Latvijā, un mēs priecājamies saņemt atzinīgus vārdus arī no kinoteātriem Latvijā par to, ka ir uzņemts tāds pašmāju kino, kas piepilda kinozāles, un pēc skatītāju pieprasījuma tiek plānoti arī papildus kinoseansi,” rezumē SIA “Forum Cinemas” izplatīšanas nodaļas vadītāja Ilze Roķe.

Foto: ieskats filmā

Filmu “Svingeri” veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un grupas “Prāta Vētra” mūziķis Jānis Jubalts.

Filma kinoteātros visā Latvijā iznāca 2016. gada 9. decembrī.

Foto: sabiedrības krējums “Svingeru” pirmizrādē

”Platforma Film” šā gada decembrī nāks klajā ar Aigara Graubas episko filmu “Nameja Gredzens”, kuras veidošana tika uzsākta pagājušā gada augustā.

Video: “Svingeru” treileris

1 komentārs