Šovakar filmas Es esmu šeit Latvijas pirmizrāde

1 komentārs

Pirmizrādi Latvijā šodien, 25. februārī, piedzīvos starptautiski atzinīgi novērtētā Renāra Vimbas spēlfilma Es esmu šeit. Pagājušajā nedēļā tā Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla Berlināle ieguva Kristāla lāci. 

Filmas Es esmu šeit producente Aija Bērziņa atzīst, Kristāla lācis filmas komandai bijis pārsteigums. “Mums jau likās liels sasniegums, ka esam atlasīti tai programmai, jo tur ir milzīga, milzīga konkurence,” stāsta producente un atklāj, ka šobrīd pati balva atrodas pie režisora Renāra Vimbas mājās. “Viņš to ir pelnījis. Balva par filmu varētu stāvēt studijā, bet es domāju, ka režisors ir ieguldījis tik daudz darba, ka pelnījis, lai balva stāv viņam uz plaukta un atgādina par priecīgo brīdi,” saka Bērziņa.

Pašu mājās rādīt filmu pirmo reizi ir liels satraukums – norāda producente. “Es ceru, ka patiks, un cilvēki ies uz kino,” saka Bērziņa.

Filmas Es esmu šeit galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska cer, ka cilvēki spēs identificēties ar galveno varoni, ar viņas dzīves pārbaudījumiem. ”Tās pieredzes, es esmu lielā mērā pārliecināta, mums ar galveno varoni sakrīt. Galvenais ir sajust to un līdzpārdzīvot. Bet es ceru, ka cilvēki nekoncentrēsies uz sociālekonomisko fonu un neuztvers to kā pārmetumu vai ko tādu, kas tas vispār nav,” stāsta Vaska.

Video

Video: filmas treileris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl