Komentāri

Šovasar kinoteātros ies karsti, jo uz ekrāniem atgriežas piedzīvojumu komēdija “Pludmales patruļa” (Baywatch), kas balstīta uz populārā seriāla motīviem.

Klusā okeāna piekrastē katru dienu dežurē pludmales patruļas komanda – viņu galvenais uzdevums ir gādāt par atpūtnieku drošību. Mičs – pieredzējušākais no glābējiem – kopā ar jauno kolēģi Metu nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmā piedalīsies aktieri Dveins Džonsons (Dwayne Johnson) un Zeks Efrons (Zac Efron). Vienu galvenās lomas atveidotājām Sīdžeju Pārkeri, kuru seriālā atveidoja aktrise Pamela Andersone, filmā tēlos modele Kellija Rohbača (Kelly Rohrbach). Savukārt pēc 20 gadiem “Pludmales patruļā” atkal redzēsim aktieri Deividu Haselhofu (David Hasselhoff).

Filmas režisors ir Sets Gordons (Seth Gordon).

Foto

Filmas pirmizrāde Latvijā notiks īpašajā “Kinoblogeri piedāvā!” seansā ceturtdien, 15. jūnijā, plkst. 18.30 kinoteātrī “Kino Citadele”. Biļetes uz filmas pirmizrādes seansu nopērkamas šeit.

Video: filmas treileris

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl