Smieklīgā TV seriāla Virtuve režisoram jauna filma

Pievienot komentāru
Smieklīgā TV seriāla Virtuve režisoram jauna filma

Šodien, 1. aprīlī, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos īpaši jestra Krievijas kino profesionāļu veidota komēdija visai ģimenei Superģimenīte. Filmas daudzsološais komandas sastāvs jau paguva izraisīt rezonansi krievu kino skatītāju vidū, tāpēc biļetes uz komēdijas pirmizrādi pašā Krievijā tika izpirktas dažu dienu laikā.

Komēdijas Superģimenīte galvenais režisors ir daudzu kino skatītāju iemīļoto filmu Virtuve Parīzē un Par ko runā vīrieši autors Dmitrijs Djačenko. Viņš ir pazīstams arī kā dārgākā un, iespējams, smieklīgākā Krievijas TV seriāla Virtuve režisors. Tā neskaitāmie fani zina, ka populārais komēdijseriāls Virtuve izceļas ar kinematogrāfisku kvalitāti, humora piesātinātu scenāriju un lieliskiem aktieriem. Turklāt tas, atšķirībā no ierastās krievu TV seriālu prakses, ir radīts pēc kino, nevis televīzijas darbu veidošanas principiem.

Režisora Dmitrija Djačenko jaunākais veikums vēsta par kolorīto Bobrovu ģimeni, kurus pie pusdienu galda pārsteidz meteorīts. Pateicoties tam, visa ģimene iegūst superspējas. Vectēvs kļūst nemirstīgs, tēvs iegūst teleportēšanās spējas, dēls sāk saprast suņu valodu, bet meitas iegūst superspēku, spēju lidot un kļūt neredzamas. Vienīgi sajūsmu par jauniegūtajām īpašībām apslāpē fakts, ka īpašās spējas darbojas tikai tad, ja ģimene ir kopā. Kad Bobrovu dažādie raksturi aprod ar šo domu, viņi sāk kalt plānus, kā izmantot iegūtās superspējas. Taču, ja domājat, ka Bobrovi izlemj kļūt par supervaroņiem un izglābt pasauli, tad maldāties. Viņu plānos ietilpst bankas aplaupīšana.

Kino kritiķi ir pauduši, ka komēdijā Superģimenīte kārtējo reizi savu talantu apliecina brīnišķīgais dramatiskais aktieris Pāvels Derevjanko. Viņa ekrāna partneri šoreiz ir tādas kino personības kā Oksana Akiņšina, Vladimirs Tolokonnikovs un Romāns Madjanovs.

Foto

Video: filmas treileris