Komentāri
Slīcinām bēdas kopā! Idejas Valentīna dienas ballītei vienatnē
Foto: Scanpix

Kad visi apkārt sāk runāt par to, kā kopā ar mīļoto pavadīs brīvdienās un svinēs Valentīna dienu, tiem, kuriem otras pusītes nav, ar smaidu sejā var pateikt – man nevienu nevajag, pavadīšu laiku ar sevi!

Lai aukstajos ziemas vakaros nenāktos skumt, mēs esam apkopojuši filmas, kuras skatīties, ja esi viens! Un tu pat sajutīsies priecīgs, ka vari pavadīt laiku ar sevi un labu kino! Par to ir parūpējies “Viaplay”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko mēs darījām brīvdienās? (What we did on our holiday) – Dougs un Abija kopā ar bērniem ir devušies ģimenes atvaļinājumā. Bērni netīšām atklāj lielus, intīmus noslēpumus pārējiem ģimenes locekļiem. Tas padara jau tā ne īpaši veiksmīgo laulību vēl sarežģītāku.

Latvieši līksmo gada seksīgākās filmas pirmizrādē!

Mākoņu atlants (Cloud atlas) – Režisori Toms Tikvers, Endijs Vačovskis un Lana Vačovska apvienojušies, lai ekranizētu populāro Deivida Mičela romānu ”Mākoņu atlants”. Trio ir sapulcinājis zvaigžņotu aktieru ansambli, tostarp Tomu Henksu, Halli Beriju, Džimu Broudbentu un Hjū Grāntu, kuri atveido atšķirīgus varoņus dažādos vēsturiskos periodos. Vairākas sižeta līnijas caurvij viena otru, stāstot par cilvēku mūžsenajiem iecietības un miera meklējumiem.

500 vasaras dienas (500 days of summer) – Filma par to, ka neviens nevar piespiest sevi būt kopā ar kādu tikai kopā būšanas pēc.

Es ienīstu Valentīna dienu (I Hate Valentines Day) – Kāda floriste, kura strikti pieturas pie “tikai piecu randiņu likuma” iemīlas restorāna īpašniekā. Kas zina, varbūt pēc šīs filmas noskatīšanās arī tev radīsies vēlme pēc jauniem piedzīvojumiem?

Blue Valentine – Stāsts nav par iemīlēšanos, bet par to, kā saglābt savu brūkošo laulību. Ir vērts redzēt!

Visu mīlētāju dienas ticējumi – uzzini šeit!

Kā apprecēt miljardieri? (Chalet girl) – Izbijusī skeitborda čempione Kima nu ir nonākusi neapskaužamā situācijā – pēc mammas nāves viņai jāpalīdz tētim finansiāli. Kimai rodas iespēja strādāt ēdināšanas nozarē – vienā no ekskluzīvākajām atpūtas vietām Alpos. Sākumā Kimai nav viegli iejusties smalko ļaužu pasaulē, bet tad viņa atklāj snovbordu un iespēju ar to nopelnīt naudu sezonas noslēguma sacensībās. Tomēr, pirms kļūt atkal par čempioni, Kimai nāksies pārvarēt savas lielākās bailes.

 

Papīra pilētas (Paper towns) – Nejauši uzgājuši pašnāvnieka līķi, divi jaunieši – Margo (Kara Delavinja) un Kventins (Nets Vulfs) – pamazām sāk atsvešināties. Pēc gada piedzīvojumu meklētāja Margo parādās pie konservatīvā Kventina loga nindzjas tērpā un lūdz viņa palīdzību sodīt tos, kuri ļauni izturējušies pret meiteni. Nākamajā dienā viņa pazūd bez pēdām, izraisot Kventinā apjukumu. Cerot atrast Margo, puisis kopā ar draugiem seko dīvainām norādēm.

Papucis (Delivery man) – Stāsts par pieklājīgo neveiksminieku Deividu Vozniaku, kura ikdiena apgriežas ar kājām gaisā, kad viņš uzzina, ka kļuvis par 533 bērnu tēvu, pateicoties pirms 20 gadiem nodotai spermai. Deividu vajā mafijas parādu piedzinēji, stāvoklī esošā draudzene nevēlas viņu redzēt, un piepeši problēmu klāstu papildina arī tiesas prāva, jo 142 no 533 pieaugušajiem bērniem vēlas uzzināt spermas donora identitāti. Mēģinādams izlemt, vai atklāt savu identitāti, Deivids dodas ceļojumā, kura laikā viņš uzzina gan savu īsteno būtību, gan arī to, kāds tēvs viņš spēj būt.

Pie jūras (By the sea) – Francija, 70.-to gadu vidus. Bijusī dejotāja Vanesa un viņas vīrs – amerikāņu rakstnieks Rolands apceļo Franciju. Ceļojums pamazām viņus atsvešina, taču viss mainās, ka viņi nonāk mazā pilsētiņā pie jūras.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl