Komentāri

Šīs nedēļas lielākais jaunums Latvijas kinoteātros ir melnā komēdija ”Mežonīgā naksniņa”. Tajā veiksmīgi caur smieklīgo un absurdo lavierē viena no mūsdienu populārākajām Holivudas aktrisēm – Skārleta Johansone.

Komēdija ”Mežonīgā naksniņa” (Rough Night) ir stāsts par piecām amizantām draudzenēm, kuras pēc ilgiem atšķirtības gadiem ir nolēmušas beidzot kopā kārtīgi izklaidēties vecmeitu ballītē. Trakās uzdzīves laikā notiek dramatisks pavērsiens – viņas nejauši nogalina nolīgto striptīza dejotāju. Draudzenes cenšas slēpt pastrādāto, taču ar katru jaunu ideju iespējamajam risinājumam viņas iekuļas aizvien lielākā farsā un neprātā. Tiesa, neticami smieklīgā un izklaidējošā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrise Skārleta Johansone filmas aizkulišu intervijās ir atzinusi, ka šis ir pirmais scenārijs, kuru lasot ir smējusies skaļā balsī.

”Brīžam situācijas un dialogi šķiet pārāk pikanti un pat melni, taču man jāatzīst, ka vēl nekad mūžā, izšķiroties par lomas piedāvājuma pieņemšanu, nebiju tik ļoti balstījusies uz faktu, ka scenārijs sakrīt ar manu humora izjūtu,” medijiem atklājusi Johansone.

Foto: Skārleta Johansone melnajā komēdijā

Populārās kino personības kolēģes daudzsološajā komēdijā ”Mežonīgā naksniņa” ir talantīgās aktrises Keita Makkinona, Džiliana Bela, Ilana Gleizere un Zoja Kravica. Viņas ir uzsvērušas, ka laikā, kad tiek skaļi runāts par sieviešu un vīriešu nevienlīdzīgo atalgojumu Holivudas kino industrijā, filmas ”Mežonīgā naksniņa” uzņemšanas laukumā valdījusi nevis savstarpējā kino dīvu konkurence, bet īpašs draudzības noskaņojums un pacilāta gaisotne.

Starp citu, uz komēdijas ”Mežonīgā naksniņa” pasaules pirmizrādi Ņujorkā Johansone līdzi bija aicinājusi kādu 72 gadus vecu kundzi Džeraldīni no Arkanzasas štata Amerikas Savienotajās Valstīs, kura jaunībā esot izskatījusies gluži kā viņa. Abas dāmas esot jautri pavadījušas laiku un kopā baudījušas pirmizrādes kokteiļus.

Video: komēdijas ”Mežonīgā naksniņa” reklāmas rullītis

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl