Sekss, svings, dzīve – publiskots komēdijas Svingeri jaunākais treileris

1 komentārs
Sekss, svings, dzīve – publiskots komēdijas Svingeri jaunākais treileris

Sabiedrības vērtējumam nodots Andreja Ēķa režisētās komēdijas Svingeri jaunākais treileris, kas ļauj ieskatīties pirmajos kadros. Kaisles, greizsirdības, flirta un humora pilnā filma būs redzama kinoteātros visā Latvijā no 9. decembra.

Filmu Svingeri veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

Video

”Filmas pamatā ir divas tēmas. Pirmā ir mūžam nebeidzamā vēlme būt mīlētam. Otrā – tāda izteikti latviska goda lieta, kas teju katram no mums liek glabāt sirdī tādu mazo Sprīdīti, laimīgās zemes meklētāju, kurš ir pārliecināts, ka kaimiņsētā zāle noteikti ir un paliek zaļāka, lai tur vai kas. Stāsta centrā ir varoņi, kuri ir apņēmības pilni palūkoties otrpus žogam, lai pārliecinātos – kur tad īsti tās mīlestības ir vairāk?” stāsta scenārija autore, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Foto

Svingerisms, zināms arī kā partneru apmaiņa, ir ne-monogāma uzvedība, kurā attiecībās esoši partneri nododas seksuālām aktivitātēm ar citiem pāriem. Svingeri ir sociāls fenomens, kas radās seksuālās revolūcijas ietekmē pagājušā gadsimta vidū. Svingeru komūna mēdz to dēvēt par dzīvesstilu vai alternatīvo dzīvesstilu. Par svingeri mēdz saukt dzīvelīgu un stilīgu individuāli, kurš dzīvo aktīvu sabiedrisko dzīvi. Neformāli – persona, kas nododas grupveida seksam vai seksuālo partneru apmaiņai.

TOP komentāri

  • Ginta
    0 0 0

    Ginta

    Par filmu pasmieties varēja, taču tam visam cauri virmoja zināms pliekanums un tas geju pasākums šķita, ka ar visu neiet kopā. Arī nobeigums tāds nepabeigts un līdz galam neizdomāts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl