Roulingas jaunajai filmai Fantastiskās būtnes prognozē graujošus ieņēmumus

Komentāri

Mazā burvja Harija Potera fani skaita dienas līdz uz lielajiem ekrāniem parādīsies britu fantāzijas meistares Džoanas Ketlīnas Roulingas jaunākais veikums – filma Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt (Fantastic Beasts and Where to Find Them). Filmas radošā brigāde ir pārliecināta, ka jaunā kinolente paplašinās gan bērnu, gan pieaugušo iztēles robežas.

Harija Potera faniem atkal būs iespēja iegrimt burvju pasaulē ar pievilcīgiem un draiskulīgiem maģiskajiem radījumiem, kuri radīs haosu filmā Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt.

Britu rakstniece Džoanna Ketlīna Roulinga šoreiz skatītājus ved uz Ameriku. Filmas darbība risinās pagājušā gadsimta 30. gados – septiņas desmitgades pirms Harija Potera ēras. Filmas galvenais varonis ir jauns burvis vārdā Nūts Skamanders, kurš ieradies Ņujorkā ar pilnu kasti maģiskām būtnēm, kuras pamanās pazust.

Jauno burvi filmā atveido oskarotais britu aktieris Edijs Redmeins. Aktieris stāsta, ka viņš bijis tik pārņemts ar savu lomu, ka, pirmo reizi dodoties uz tikšanos ar rakstnieci, domājis, ka lielākoties laiks būs jātērē obligātajām pieklājības fāzēm. Liels bijis viņa pārsteigums, ka pēc vārdiem ”jauki bija jūs satikt”, rakstniece, tikpat ieinteresēta kā viņš pats, tūlīt ķērusies klāt sava varoņa raksturojumam un tā iedvesmas avotam.

Īru aktieris Kolins Farels, kurš filmējās arī vienā no Potera sērijām, jaunajā filmā atveido Amerikas Burvestību ministru. Farels ir pārliecināts, ka šī filma domāta visiem vecumiem. Ne tikai satura dēļ. Aktieris ir pārliecināts, ka jaunā kinolente ievērojami paplašinās fantāzijas robežas kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Jaunajai kinolentei, kura vēl nav saņēmusi nevienu kritikas vērtējumu tiek plānoti iespaidīgi ieņēmumi. Atklāšanas nedēļā Ziemeļamerikā vien tiek lēsts, ka filma ieņems no 75 līdz 100 miljoniem dolāru. Tiesa, tā ir tikai puse no pēdējās Harijas Potera filmas pirmās nedēļas nogales peļņas 2011. gadā.

Kinoteātros Latvijā filma būs skatāma no 18. novembra.

Video: filmas treileris

Lasi vēl