Komentāri

Februāris – pats romantiskākais mēnesis! Tādēļ visu mēnesi TVPlay un portāla Skaties.lv filmu sadaļā baudi romantikas, mīlas un sirsnības pilnus piedzīvojumus filmās latviešu valodā! 

”Mūžības gaidās” (Waiting for Forever)

Bērnībā Emma (Reičela Bilsone) un Vils (Toms Steridžs) bija nešķirami, taču Emma pārcēlās uz Holivudu, kļuva par aktrisi un aizmirsa Vilu, savukārt puisis tā arī nespēja aizmirst viņu.

Vils joprojām uzskata, ka viņš un Emma ir radniecīgas dvēseles, kuras šķir attālums. Puisis cenšas atrasties iespējami tuvu Emmai un pelna iztiku kā ielu muzikants.

Kad piepeši sasirgst Emmas tēvs, viņa atgriežas mājās un pārvērtē savu haotisko privāto dzīvi. Vai viņa spēs atjaunot saikni ar savu bērnības draugu?

Filmu Skaties.lv šeit!

“Nejaušā saderināšanās”(One Small Hitch)

Foto: cdn2.thr.com

Mollija dodas uz mātes kāzām. Tieši pirms brauciena viņa atklāj, ka viņas draugs ir precējies, tāpēc ir sagrauta un, lidmašīnā satikusi savu bērnības draugu Džošu, mierinājumu atrod viņa gādīgajās rokās.

Džošs uzzina, ka viņa tēvs ir uz nāves gultas un nožēlo tikai vienu lietu – ka neredzēs sava dēla kāzas, tāpēc Džošs, vēloties izpildīt tēva vēlēšanos, pasaka, ka ir līgavu jau atradis. Ar to domājot Molliju.

Baumas izplatās strauji, abu ģimenes ir sajūsmā, un visi strauji sāk gatavoties kāzām. Kā ar godu lai izkļūst no šīs situācijas?

”Kafijas pinekļos” (Cup Of Love)

Zoja ir uztura zinātniece, kura nosūtīta uz Kolumbiju izveidot jaunu kafijas šķirni, kas uzrunātu jauno paaudzi.

Salento ciematā Zoja satiek vietējo kafijas pupiņu audzētāju Djego, kurš sākumā neizrāda interesi sadarboties ar Zoju, tomēr atļauj viņai izmantot viņa kafijas pupiņas ar norunu, ka Zoja palīdzēs novākt ražu.

Pavadot kopā daudz laika, starp abiem pamazām veidojas jūtas, neskatoties uz viņu tik atšķirīgo izcelsmi.

Video

“Ar mīlestību, Rozija” (Love, Rosie)

Rozija (Lilija Kolinsa) un Alekss (Sems Kleflins) iepazinās, kad abiem bija pieci gadi, un kopš tā laika viņi ir labākie draugi, kas kopā piedzīvojuši bērnības priekus un bēdas. Kāds mirklis, neizmantota iespēja un tiem sekojoši lēmumi aizved abus pa dažādiem dzīves ceļiem.

Tomēr, cīnoties ar dažādiem dzīves, mīlas un citiem sarežģījumiem, abi vienmēr satiekas. Varbūt viņus saista kaut kas vairāk nekā draudzība?

Video

”Siržulauzējs” (Playing for Keeps)

Džordžs ir izbijusi profesionāla futbola zvaigzne, kurš pārvācies uz Virdžīniju, lai būtu tuvāk savai bijušajai sievai un dēlam. Viņš ir izputējis, bez darba, bez turpmāka plāna un regulāri sarūgtina savu dēlu.

Kad viņš sāk strādāt pats par sava dēla futbola treneri, viņš ar to beidzot atrod kontaktu. Viņš iegūst arī trīs spēlētāju mammu uzmanību un kāda bagāta tēva palīdzīgu roku.

Taču tad viņa bijusī sieva gatavojas precēties, viņam rodas iespēja pieteikties citā darbā, un viņš atrod jaunus veidus, kā sarūgtināt dēlu. Vai ir iespēja, ka viņam izdosies to visu atrisināt?

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 11. februāra!

”Kā tikt pie bērna” (The Switch)

Kesija un Valijs ir labākie draugi. Tā kā Kesijai neveicas mīlestībā, viņa nolēmusi tikt pie bērna ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību. Valijam šī ideja nepatīk, un viņš nespēj atzīties Kesijai, ka ir viņā iemīlējies.

Ballītē, kas tiek rīkota par godu Kesijas plānotajai bērna ieņemšanai, Valijs piedzeras un pat neatceras, kas naktī notiek.

Tā kā Kesija uzskata, ka Ņujorka nav piemērota vieta, kur uzaugt bērnam, viņa pamet pilsētu, lai atgrieztos tikai pēc septiņiem gadiem.

Kesija cenšas panākt, lai viņas dēla Sebastiana bioloģiskais tēvs vairāk iesaistītos bērna dzīvē, bet Valijs sāk ievērot, cik ļoti Sebastians līdzinās viņam pašam.

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 11. februāra!

”Ar ģimeni pūrā” (Complete With Family)

Foto: m.wozdaz.com

Katarīna un Pīters ir laimīgi kopā jau septiņus gadus, un beidzot Katarīna ir gatava pamest Minheni un savu galeriju, lai pārvāktos uz mazpilsētu pie Pītera, kurš vada nelielu, bet luksus klases viesnīcu.

Jaunā kopdzīve sākas ar pilnu komplektu sadzīves ķibelēm – saplīsušām caurulēm un samirkušām sienām, līdz abi spiesti ievākties pie Pītera meitas Verēnas un viņas ģimenes.

It kā jau nebūtu nekādas problēmas, ja vien Verēnas vīrs neiekultos nepatikšanās Čīlē, un Verēnai nebūtu jābrauc viņu izpestīt.

Nu Katarīnas un Pītera komplekts ir pilns – sadzīves nebūšanas un trīs bērni! Vai attiecības izturēs?

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 12. februāra!

”Ienīstu Svētā Valentīna dienu” (I Hate Valentine’s Day)

Ženovevai, kurai Bruklinā pieder ziedu veikals, ir īpaša pieeja randiņiem. Lai vīrieši viņu nepamestu un nesāpinātu, Ženoveva nekad neiet uz vairāk kā pieciem randiņiem. Taču viss mainās, kad viņa satiek Gregu, kurš ir izskatīgs, prot jokot un tikai nesen ir ieradies Ņujorkā.

Jau drīz vien Ženoveva un Gregs viens otrā iemīlas. Vai šīs jūtas liks Ženovevai mainīt savu pieeju attiecībās ar vīriešiem?

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 14. februāra!

”Mīlestībai patīk kompānija” (Love Loves Company)

Foto: daserste.de

Eva ir izskatīga sieviete labākajos gados, taču kopš vīra nāves viņa kļuvusi neciešama. Takta sajūta, līdzcietība un izpalīdzība – tie Evai ir sveši jēdzieni, un viņa var uzbrukt jebkuram.

Māsas Sabīnes ģimene Evas ciemošanos pacieš ar sakostiem zobiem, un visi jūtas atviegloti, kad viņa dodas prom.

Kad Evas nelielo ierāmēšanas darbnīcu izdemolē pusaudžu banda, viņa iepazīstas ar diviem vīriešiem, kuri mainīs Evas skatījumu uz dzīvi.

Viens ir izskatīgais izmeklētājs Ferdinands un otrs – vienkāršais un piezemētais krāsotājs Harijs, kurš palīdzēs Evai izremontēt darbnīcu.

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 23. februāra!

”Līgavu skūpstīt nedrīkst” (You May Not Kiss The Bride)

Dzīvnieku fotogrāfs Braiens (Deivs Anabels) iekuļas ķezā, kad nejauši savaino horvātu mafijas bosam Vadikam Nikitinam (Dens Davitians) piederošu kaķi. Viņš ir spiests apprecēt Vadika meitu Mašu (Ketrīna Makfī), lai meitene var palikt ASV. Tām jābūt fiktīvām laulībām, jo Maša ir apsolīta Vadika rokaspuisim Brikam (Vinnijs Džonss).

Lai radītu iespaidu par īstu laulību, jaunais pāris pavada medusmēnesi Taiti, kur starp abiem uzliesmo jūtas, taču tad Maša tiek nolaupīta.

Tagad Braienam ir vēl lielākas nepatikšanas, jo viņam jāatrod pazudusī līgava.

Baudi filmu Skaties.lv Filmu sadaļā no 26. februāra!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl