Robinsons Krūzo jau drīzumā Latvijas kinoteātros

Pievienot komentāru
Robinsons Krūzo jau drīzumā Latvijas kinoteātros

Populāro animācijas filmu Semija piedzīvojumi un Burvju māja autori Bens Stasens un Vinsents Kestelūts radījuši aizraujošu un krāšņu piedzīvojumu filmu visai ģimenei pēc Daniela Defo 1719. gadā sarakstītā romāna Robinsons Krūzo motīviem.

Animācijas filma Robinsons Krūzo (Robinson Crusoe) ir lieliska iespēja vecākiem iepazīstināt savas atvases ar piedzīvojumu žanra zelta klasiku.

Papagailis Otrdienis kopā ar citiem zvēriem bauda idillisku dzīvi uz kādas mazas eksotiskas salas okeāna vidū. Tomēr Otrdieņa kvēlākais sapnis ir apceļot pasauli. Kādudien spēcīga vētra pie salas krastiem sadragā kuģi, bet pludmalē izskalo savādu divkājainu radījumu – cilvēku vārdā Robinsons Krūzo. Otrdienis tūliņ pat apjauš, ka Krūzo varētu būt viņa biļete ceļam uz plašo pasauli. Arī Krūzo ātri vien saprot, ka izdzīvot uz šīs salas spēs tikai ar Otrdieņa un citu zvēru palīdzību. Iesākumā tas nav nemaz tik viegli, jo zvēri nerunā cilvēku valodā, tomēr ar laiku viņi iemācās draudzīgi sadzīvot. Šo harmoniju izjauc divi savvaļas kaķi, kuri vēlas kļūt par noteicējiem uz salas. Draugi uzsāk cīņu ar mežonīgajiem kaķiem un pamazām atklāj, ka īsta draudzība spēj uzveikt jebko, pat negantus kaķus.

Filma skatāma gan 2D, gan 3D formātā. Animācijas filma Latvijas kinoteātros būs skatāma no 12/ februāra.

Foto

Video: filmas treileris