Roberts de Niro neķītrībās “pārsit” savu dēlu

Komentāri

Amerikāņu kinozvaigzne Roberts de Niro septiņdesmit divu gadu vecumā ticis pie neparastas lomas – viņš Dena Meizera komēdijā Neķītrais opis (Dirty Grandpa) atveido pagalam nenogurdināmu un uz ballītēm kāru vectēvu.

Džeisons jau pēc nedēļas precēsies ar sava priekšnieka valdonīgo meitu un kļūs par advokātu biroja līdzīpašnieku. Tomēr gaidāmās kāzas draud izjukt, kad paraugzēnam Džeisonam nākas pavadīt savu balamutīgo vectēvu Diku pavasara brīvdienās. Un tas nozīmē trakulīgas studentu ballītes, bāra kautiņus un neaizmirstamu karaokes vakaru, jo Diks ir apņēmies dzīvot ar pilnu krūti un vēlas, lai Džeisons turētu viņam līdzi. Galu galā, piedzīvojuši neprātīgāko ceļojumu dzīvē, ”neķītrais” vectēvs un viņa ”pareizais” mazdēls atklāj, ka var daudz mācīties viens no otra un izveidot saikni, kādas viņiem līdz šim nav bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparastās komēdijas režisors ir Dens Meizers (Trakais pirmais gads). Galvenajās lomās divkārtējais Oskara laureāts Roberts de Niro (Optimista stāsts, Krusttēvs) un Zaks Efrons (Atkal 17, Talismans), bet otrajā plānā spēlē Džuliana Hjū (Mūžīgi roks), Obrija Plaza (Ar ko pārgulēt), Dermots Malronijs (Astrāls: Sākums) un Ādams Pallijs (Ar ko pārgulēt).

Filma pirmizrādi Latvijā piedzīvos 22. janvārī.

Video: filmas treileris

Režisors: Dan Mazer
Producents: Barry Josephson, Bill Block, Anton Lessine, Sasha Shapiro
Scenārija autors: John Phillips
Aktieri: Robert DeNiro, Zac Efron, Julianne Hough, Aubrey Plaza

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl