Rasels Krovs un Kima Beisingere otro reizi uz lielā ekrāna tiekas kriminālkomēdijā Foršie džeki

Pievienot komentāru
Rasels Krovs un Kima Beisingere otro reizi uz lielā ekrāna tiekas kriminālkomēdijā Foršie džeki
Filmas publicitātes materiāli

Vasaras vidū Latvijas kinoteātros sāks izrādīt Šeina Bleka jaunāko veikumu – kriminālkomēdiju, trilleri Foršie džeki (The Nice Guys), kurā galvenajā lomās iejutīsies Rasels Krovs un Kima Beisingere. 

1970. gads, dūmakas klātā Losandželosa. Kādas pabalējušas pornozvaigznes pašnāvība saved kopā izsitēju un atlabstošo alkoholiķi Džeksonu Heiliju un privātdetektīvu, praktizējošo alkoholiķi Hollandu Mārču. Viņu vienīgā problēma – beigtās meitenes tante ir pārliecināta, ka redzējusi savu māsasmeitu dzīvu un veselu pēc medijos plaši atspoguļotā incidenta. Tā kā detektīviem vajag naudu, viņi uzņēmās lietu, kas izrādās ir saistīta ar augstākajiem varas ešeloniem un slepkavību sazvērestību, kas iesniedzas dziļi ASV auto industrijā.

Filmas režisors Šeins Bleks iepriekš režisējis Grūta nedēļa grūtā pilsētā (Kiss Kiss Bang Bang) un Dzelzs vīrs 3 (Iron Man 3), šoreiz ir samiksējis kopā komēdiju, trillera un asa sižeta filmu žanrus, un visu to ielicis 1970. gadu Losandželosas retro vidē un noskaņās.

Filmas zvaigžņu pāris Rasels Krovs (Noass, Robings Huds, Brīnišķīgais prāts, Gladiators) un Raiens Goslings (Gadsimta likme, Trakā, dullā mīlestība, Gangsteru mednieki). Filmā piedalās arī Kima Beisingere, kurai šī ir jau otrā sadarbība ar Raselu Krovu. Pirmo reizi abi uz ekrāna tikās 1997. gada oskarotajā filmā Losandželosa konfidenciāli (L.A. Confidential).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 27. maijā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Shane Black
Producents: Joel Silver
Scenārija autors: Shane Black, Anthony Bagarozzi
Aktieri: Russell Crowe, Kim Basinger, Ryan Gosling, Matt Bomer, Margaret Qualley, Yaya DaCosta