Radi sevī Ziemassvētku noskaņu! Labāko filmu izlase decembra brīvdienām

0 Komentāru
Radi sevī Ziemassvētku noskaņu! Labāko filmu izlase decembra brīvdienām
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt laiks, kad mājās sāk smaržot karstvīns, piparkūkas, mandarīni un Adventa vainadziņu skujas. Lielisks papildinājums decembra vakaram būs filma Ziemassvētku noskaņās. ”TVPlay Premium” ir sagādājis lielisku izlasi dažādām gaumēm.

Vismīļākais stāsts pašiem mazākajiem

Vislielākie svētu gaidītāji, protams, ir bērni. Taču kāda jauka multenīte svētku noskaņās būs lielisks papildinājums jebkuram ģimeniskam vakaram un radīs svētku noskaņu pat saltākajā sirsniņā!

”TVPlay Premium” kā vismīļāko Ziemassvētku filmu iesaka  ”Niko 2. Meklējot mazo brāli”. Ziemassvētku vakarā pazudis jaunā briedēna Niko mazais brālis, un Niko dodas tā meklējumos. Lai izglābtu ne tikai mazo brāli, bet visu Ziemassvētku vakaru, būs nepieciešama daudzu Niko draugu palīdzība, tāpēc šajā piedzīvojumā Niko iemācīsies, cik vērtīga ir draudzība un ģimene.

Meklē filmu TE!

Krievu grāvējs – visas ”Eglītes” vienkopus!

Šķiet, nav neviena, kurš kaut vienu reizi nebūtu redzējis vismaz vienu no slavenajām krievu Jaungada komēdijām ”Eglītes”. Kāpēc gan neieviest jaunu tradīciju un decembra nedēļas nogalēs, kad visi skatās ”Viens pats mājās” noskatīties visu ”Eglīšu” sēriju?

Kur to atrast? Protams, ”TVPlay Premium”!

”Eglītes” ir filma par dažādiem cilvēkiem Krievijas plašumos Vecgada vakarā. Katram sava bēda, savas cerības, savas rūpes, ko gribas atstāt vecajā gadā. Vai Jaungada brīnums notiks?

Kaļiņingradas bērnunama bērni gatavojas svētkiem. Meitenīte Varja apskauj visus bērnus, izstāstīdama pasaciņu, ka viņas tētis ir prezidents. Taču pārējie bērni viņai netic un lūdz, lai Varjas tētis savā Jaungada uzrunā iekļauj arī šifrētu tekstu. Varjai to palīdz noorganizēt Vova, kurš meitenei izstāsta par sešu rokasspiedienu teoriju.

”Eglītes 2” TE!

”Eglītes 1914”, kur notikumi risinās senā vēsturē, piesnigušos Krievijas laukos, meklē TE!

”Jaunās eglītes” TE!

Bet ”Eglītes 5” TE!

Dumpiniekiem – sliktākā Ziemassvētku komēdija

Tiem, kuriem jau šķērmi metas, iedomājoties romantiskos Ziemassvētku stāstus un maigās melodijas, ”TVPlay Premium” piedāvā alternatīvu gada nogales stāstu.

”Trakie Ziemassvētki ar Kūperiem” saņēmuši “Zelta avenes” balvu, kas ir absolūti pretēja godalga ”Oskaram” – šīs balvas pasniedz gada sliktākajām filmām. Taču atgādināsim – šīs filmas nereti ir gada populārākās, skatītākās un aprunātākās.

Turklāt kurš gan negrib redzēt, kā ”izgāžas” (vismaz pēc ekspertu domām) tāda zvaigžņu kompānija: Daiena Kītone, Stīvs Mārtins, Amanda Seifrīda, Olīvija Vailda un citi Holivudas smagsvari!

Jautrā kompānija atveido četras Kūperu paaudzes kārtējo reizi ir sanākušas kopā, lai nosvinētu Ziemassvētkus, taču negaidīti ciemiņi un neparedzēti notikumi sagriež vakaru kājām gaisā, galu galā liekot ikkatram no jauna atklāt ģimenes saišu spēku un Ziemsvētku laika neatkārtojamo burvību.

Esi drosmīgs un ej pret straumi – skaties to, kas kritiķiem nepatīk!

Meklē komēdiju TE!

Romantiskām dvēselēm un brīnumu meklētājiem

Decembra vakaru klasika – karstvīna glāze, piparkūkas, mandarīni un kāda skaista filma, kas apliecina – mīlestība ir iespējama un brīnumi notiek! Nekautrējies – decembris ir laiks, kad neviens stāsts nav pārāk salkans un neviena filma nav pārāk romantiska. Ir taču brīnumu laiks!

”TVPlay Premium” šim nolūkam sarūpējis komplektiņu ar romantiskajām filmām.

”Mans Ziemassvētku sapnis” – romantiska filma par biznesa lēdijas un namdara tikšanos gada izskaņā. Meklē TE!

Romantiska komēdija par sievieti, kura gada nogalē mēģina atgūt mīlestību –  ”Ziemassvētku 12. diena”. Meklē TE!

Savukārt romantisko komēdiju ”Ziemassvētku eņģelis” meklē TE!

Jaunākās filmas saturīgiem decembra vakariem

Jā, mēs zinām, ka, lai radītu Ziemassvētku noskaņu, ne vienmēr jāskatās klasiskie stāsti par eglītēm un salavečiem un jācep piparkūkas. Pietiek ar lielisku kompāniju, siltu dīvānu, kad aiz loga sals un sniegs, un labu filmu.

Lielākajiem kino gardēžiem ”TVPlay Premium” sagādājis dāvanas jau pirms Ziemassvētkiem – divas pavisam jaunas un stilīgas filmas, kuras jau atzinīgi novērtētas pasaulē.

Mūzikls ”Pirmklasīgās 3” ar Annu Kendriku ir stāsts par vokālās grupas “Bellas” meitenēm. Katrai no viņām ir savi mērķi un sapņi, ko dzīvē darīt tālāk, kad skatuves karjera noslēgusies, taču kad parādās pati mazākā iespēja atkal apvienoties, lai piedalītos tūrē Eiropā, “Bellām” divreiz nebūs jāsaka! Tas būs viens traki muzikāls piedzīvojums! Meklē muzikālo komēdiju TE!

Otrs jaunums –  ”Bjērns Borgs un Makinrojs”. Biogrāfiska drāma par notikumiem Vimbldonā 1980. gadā. Lietainākā vasara vairāku desmitu gadu laikā. Pasaule vēlas uzzināt, vai labākais tenisists pasaulē, Bjērns Borgs, iegūs savu piekto Vimbldonas kausu. Bet tikai retais zina par drāmu aizkulisēs: tikai 24 gadu vecumā Borgs ir tuvu karjeras beigām. Nomocījies, noguris un satraukuma pārņemts. Tikmēr 20 gadus vecais izaicinātājs Džons Makinrojs ir izlēmis nomainīt viņa agrāko varoni Vimbldonas tronī.

Meklē TE!

Taču, iespējams, savu decembri vēlies izkrāsot ar kādu seriālu, multeņu sēriju vai esi izlēmies noskatīties visas iespējamās romantiskās komēdijas? Lūdzu! ”TVPlay Premium” ir viss, ko tava sirds kāro jebkurā tev ērtā laikā un bez reklāmām!

0 Komentāru