Publiskota romantiskās komēdijas ”Jaungada taksometrs 2” pirmā dziesma

Pievienot komentāru
Publiskota romantiskās komēdijas ”Jaungada taksometrs 2” pirmā dziesma
PUBLICITĀTES FOTO

Mēnesi pirms režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas ”Jaungada taksometrs 2” pirmizrādes plašākas sabiedrības novērtējumam nodota filmas otrās daļas ievaddziesma ”Plkst. 0:00”, ko izpilda grupa ”Dziļi violets”.

Grupas ”Dziļi violets” solists Nauris Brikmanis filmā uzticēta Andreja, kuru filmā atveidot dziedātājs Lauris Reiniks, drauga, kaimiņa inspektora Garšiņa lomu, kurš filmas pirmajā daļā izdzīvoja pikantus Vecgada vakara mirkļus. Kā inspektoram klāsies filmas otrajā daļā, kino skatītāji varēs uzzināt no 6. decembra kinoteātros visā Latvijā.

Režisors Māris Martinsons ar Nauri Brikmani iepazinās, strādājot pie romantiskās komēdijas ”Jaungada taksometrs”. Naurim tā bija debija kino pasaulē. Filmas otrajā daļā abu sadarbība izvērtusies arī muzikāli.

”Mani ļoti patīk filmu veidošanā sadarboties ar dažādiem mūziķiem, piemērojot katram darbam atbilstoša žanra mūziku un izpildījumu. Īpaši, ja ir tāda filma kā ”Jaungada taksometrs 2”. Filmā skanēs daudz oriģinālu skaņdarbu, to vidū arī jaundarbi.

Šobrīd atklājam pašu pirmo – grupas ”Dziļi violets” Jaungada dziesmu ”Plkst. 0:00”, kurā solists ir Nauris Brikmanis. Piebildīšu, arī izcils aktieris,” norāda režisors.

Kā par jauno skaņdarbu stāsta aktieris un grupas solists Nauris Brikmanis, dziesma rakstīta, lai ienestu katra cilvēka sirdī svētku noskaņu un sajūtu.

”Grupai jau sen bija plānojusi uzrakstīt Vecgada skaņdarbu. Tagad to mēs esam paveikuši kopā ar režisoru Māri Martinsonu, kas mums palīdzēja sarakstīt dziesmas vārdus, jo piedziedājums mums jau bija tapis.

Skaņdarbs ir par mīlestību, kura katram var būt sava, tam noteikti nav jābūt otram cilvēkam, kuru tu gaidi, tas var būt jebkas, pēc kā ilgojies Jaunajā gadā. Jo gadu mija ir pāreja, lai apņemtos jaunas apņemšanās.

Dziesmas piedziedājums, kuru sacerēju, vēsta, ko darīsim rīt? Tas ir un paliek atvērtais jautājums, kā pēc tik grandioziem svētkiem, kad savās dzīvēs liekam atskaites punktu, mēs uzņemsimies atbildību par savu dzīvi, lai tā būtu piepildīta,” klāsta Brikmanis.

Noklausies!

Dziesmas ”Plkst. 0:00″ vārdu autori Brikmanis un Martinsons, mūzikas autors – Brikmanis, video režisors – Martinsons.

”Ziemassvētku noskaņas meklējumi nebija vienkārši. Tikai pirms dažām dienām filmējām universālveikalā ”Stockmann”, jo tā ir viena no retajām vietām Rīgā, kur jau valda svētku noskaņa un plašais un bagātīgais tirdziņš vēsta par skaisto svētku tuvošanos. Tas lieliski papildina dziesmas vēstījumu vizuāli. Mums tā bija iespēja nofilmēt ne tikai filmai “Jaungada taksometrs 2” svarīgos kadrus ar aktieriem Zani Dombrovsku un Andri Buli, bet arī ievaddziesmas videoklipam,” par dziesmas video filmēšanu stāsta Martinsons.

Filmas pirmo daļu ”Jaungada taksometrs” muzikāli papildināja Laura Reinika un Guntara Rača kopdarba dziesma ”Viss labi būs”, kas jau ir iegūlies latviešu Ziemassvētku dziesmu krājumā.

”Jaungada taksometrs 2” treileris