Priecīgas ziņas laba kino mīļotājiem! Rīga pošas starptautiskam festivālam

1 komentārs
Priecīgas ziņas laba kino mīļotājiem! Rīga pošas starptautiskam festivālam
LETA

Jau pēc divām nedēļām, 13. oktobrī, tiks dots starts Rīgas Starptautiskajam kino festivālam. Labu filmu faniem tas nozīmēs lielisku iespēju vienkopus iepazīt aizvadītā gada bagātīgo kino ražu.

Savulaik aizsākts laikā, kad Rīgai tika kultūras galvaspilsētas gods, festivāls ne vien turpina dot ieskatu Eiropas kino, bet ar katru gadu arī kļūst spēcīgāks, šoruden jau piedāvājot deviņas filmu programmas un turpinot arī pērn aizsākto starptautisko konkursu.

Visvairāk festivāla rīkotāji priecājas par prestižo žūriju, kurai šī būs arī iespēja iepazīties ar latviešu kino.

“Es esmu priecīga, ka Nacionālā kino izlasē izrādīsim turpat visas Kristapam nominētās filmas. Pēc tam, kad zinās, kuras ieguvušas balvas, tās būs noskatāms RIFF ietvaros.

Īpašs prieks par Pelnu sanatoriju, kas iekļuvusi konkursu skatē,” sarunā ar TV3 Ziņām teic festivāla radošā direktore Sonora Broka.

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls sāksies 13. oktobrī un ar labu kino publiku priecēs desmit dienu garumā. Līdz ar izcilām filmām tas piedāvās arī izglītojošas lekcijas un pasākumus. Tā galvenā norises vieta būs krāšņākais no kinoteātriem – Splendid Palace.

VIDEO

1 komentārs