Pirmizrāde Tildas Svintones un Ralfa Fainsa meistardarbam

Komentāri

Šodien, 18. martā, Latvijas kinoteātri ir sagādājuši svētkus kino gardēžiem. Tajos pirmizrādi piedzīvos dramaturģiski spēcīgā filma Saules apžilbinātie (A Bigger Splash). Daudzsološajā drāmā satiekas tādas izcilas kino personības kā Tilda Svintone, Ralfs Fainss, Dakota Džonsone un Matiass Šēnertss.

Filma Saules apžilbinātie ir pagājušā gada Venēcijas kinofestivāla lepnums, kas kino kritiķus un skatītājus aizrāva ar vizuālu izsmalcinātību, trillera cienīgu dramaturģiju, smalku erotiku un meistarīgiem aktierdarbiem. Atsauksmes liecina, ka režisora Luka Gvadanjīno radītais iekāres, greizsirdības un rokenrola portretējums uz idilliskās Vidusjūras fona reti kuru atstāja vienaldzīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzsološo drāmu režisors Luka Gvadanjīno ir veidojis iedvesmojoties no 1969. gada kulta klasikas filmas Baseins (La Piscine) ar Romiju Šneideri, Alēnu Delonu un Džeinu Birkinu galvenajās lomās. Jaunākā šī kino stāsta versija kinomīļus aizved pie sabiedrības nogurdināta slavenību pāra – rokzvaigznes Mariannes un kinorežisora Pola, kuri Sicīlijā bauda mierīgu atvaļinājumu un viens otra klātbūtni. Taču idillisko mīlnieku divvientulību pārtrauc pēkšņa rokzvaigznes bijušā dzīvesbiedra un viņa skaistās meitas ierašanās. Emocionālā tikšanās, kas uzjundī kaislības un greizsirdību, negaidīti kļūst bīstama visiem atpūtniekiem.

Foto

Filma Saules apžilbinātie ir jau ceturtais režisora Luka Gvadanjīno un aktrises Tildas Svintones kopdarbs. Pazīstamākā šī tandēma filma ir daudzu kinoskatītāju iemīļotā un prestižajai kino balvai Zelta globuss nominētā drāma Es esmu mīlestība (Io sono l`amore). Arī ar talantīgo aktieri Ralfu Fainsu Svintone uz viena ekrāna netiekas pirmo reizi. Viņu kontā jau ir divi kopdarbi.

Starp citu, aktierim Ralfam Fainsam bija nepieciešamas tikai dažas minūtes, lai viņš dotu piekrišanu dalībai filmā Saules apžilbinātie. Tas tāpēc, ka savā varonī viņš ieraudzīja jaunu profesionālo izaicinājumu. Drāma Saules apžilbinātie ir pirmais kino darbs Fainsa karjerā, kurā aktierim sevi jāspēj izteikt ar dejošanas palīdzību. Filmas skaņu celiņā būtiska loma ir leģendārās rokgrupas The Rolling Stones ierakstiem.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl