Penelope Krusa: Būdama mamma, pasauli redzu citām acīm

Komentāri

”Kad kļūsti par mammu, viss mainās, pasauli redzi citām acīm, bet tā ir liela bagātība,” apstiprina viena no skaistākajām sievietēm pasaulē, divu bērnu māte un Oskara laureāte Penelope Krusa. Viņas jaunākā loma ir talantīga skolotāja un mīloša māte aizkustinošajā slavenā spāņu režisora Hulio Medema drāmā Ma Ma. Filma kinoteātrī Splendid Palace no 6. maija, ievadot Mātes dienas nogali.

Aktrise atzīst, ka šī loma bijusi viena no skaistākajām, bet arī sarežģītākajām visā viņas karjerā. ”Kad Hulio man iedeva scenāriju, izlasīju to pa nakti un biju satriekta,” atklāti stāsta aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ma Ma stāsta par desmitgadīgā Danija mammu, kurai liktenis uzliek smagus pārbaudījumus. Viņa zaudē darbu, vīrs aizbrauc atvaļinājumā kopā ar jaunu studenti, ārsts pavēsta sliktu ziņu – viņai diagnosticēta smaga slimība. Tomēr sieviete negrasās padoties un katru dienu dzīvo kā pēdējo.

Iemiesoties mīlošas un pašaizliedzīgas mātes lomā spāņu aktrisei droši vien nebija ļoti grūti. Kopā ar aktieri Oskara laureātu Havjeru Bardemu Krusa audzina divus bērnus – piecus gadus veco dēlu Leonardo un trīs gadus veco meitiņu Lunu.

”Ģimenei manā dzīvē ir priekšroka. Kad vēl nebiju mamma, man bija grūti saskaņot filmēšanu un brīvo laiku. Filmēšanas laukumā pavadīju lielāko daļu laika. Gatavojoties lomām, mēģinot, cenšoties labāk iepazīt savu varoņu raksturus. Tagad darba un ģimenes ritms man ir daudz labvēlīgāks,” neslēpj Krusa.

Foto

Aktrise teic, ka nav piedzīvojusi situāciju, kas līdzinātos tai, kurā nonāk viņas atveidotā Magda, tomēr lieliski saprot viņas bailes par nākotni un dēlu.

”Būdama māte, vienmēr domā – kas tevi gaida pēc desmit gadiem un vēlāk? Kas notiks ar taviem bērniem, kad viņi paši sagaidīs atvases? Vai es redzēšu savus mazbērnus? Tie ir jautājumi, kas rodas visiem vecākiem, tāpēc šī filma ir universāla,” saka aktrise.

Režisors H. Medems apliecina, ka jaunākā filma ieņem īpašu vietu viņa filmogrāfijā. ”Pirmo reizi rādu māti, nevis strādājošu sievieti vai mīļāko. Būt mātei – tā ir šīs filmas atslēga,” saka spāņu režisors, kura filmas ir rādītas prestižajos kinofestivālos Kannās un Venēcijā.

Režisors, kas karjeras laikā astoņas reizes saņēmis balvu Goya, sauktu par spāņu Oskaru, uzsver, ka Ma Ma ir gaišs darbs, kaut arī stāsts ir sarežģīts. ”Filma sākas kā traģēdija, tomēr tā nav traģēdija, drīzāk stāsts par to, kā cilvēks reaģē uz traģēdiju, alkst dzīvot un būt laimīgs,” saka režisors.

Labus vārdus filmai Ma Ma nežēlo arī kinokritiķi. Alans Hanters, žurnāla Screen International žurnālists, filmu sauc par spēcīgu kinobalādi par dzīvi, mīlestību un mirkļa skaistumu. Kā viņš saka, Penelope Krusa uz ekrāna staro un padara savu tēlu par varoni.

Skatītājiem H. Medems jau pazīstams pēc Latvijas kinoteātros rādītām filmām Istaba Romā, Apjukusī Ana un Basku spēle. Āda pret akmeni.

Kinoteātrī Splendid Palace filmu Ma Ma sāks demonstrēt 6. maijā.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl