Pat 20 gadu pēc pirmizrādes joprojām satriecošas! “Sekss un lielpilsēta” varones šodien

0 Komentāru
Pat 20 gadu pēc pirmizrādes joprojām satriecošas! “Sekss un lielpilsēta” varones šodien
Scanpix, LETA

Tieši šajā dienā pirms 20 gadiem amerikāņu TV kompānija “HBO” laida klajā seriālu, kas laika gaitā kļuva par vienu no skatītākajiem sieviešu seriāliem televīzijas vēsturē. Tieši šā iemesla dēļ “Sekss un lielpilsēta” ieguva kulta seriālu statusu. Tajā darbojās četras galvenās varones, kuru lomu atveidotājas arī šodien izskatās lieliski.

Seriālā (un pēcāk arī divās filmās) darbojās Sāra Džesika Pārkere, atveidojot Keriju Bredšovu, Kima Ketrela, kura iejutās seksapīlās Samantas lomā, Ketrina Deivisa, spēlējot naivo Šarloti, kā arī Sintija Niksone, kuru pasaule iepazina kā Mirandu.

Neskatoties uz to, ka kopš seriāla laišanas pasaulē pagājušas precīzi divas dekādes, dāmas joprojām izskatās lieliski, turklāt teju visas joprojām veiksmīgi turpina darboties šovbiznesā.

Sāra Džesika Pārkere joprojām regulāri saņem uzaicinājumus filmēties dažādu pasaulē atpazīstamu zīmolu reklāmās. Ketrina Deivisa paralēli aktrises karjerai regulāri piedalās dažādos labdarības projektos. Arī Kima Ketrela regulāri turpina filmēties, savukārt Sintija Niksone no aktrises kļuvusi par politiķi. Viņa pašlaik aktīvi vada kampaņu, kuras rezultātā cer kļūt par par Ņujorkas štata gubernatori.

Visām dāmām pašlaik jau ir pāri 50 gadu robežai – Pārkerei un Deivisai 53 gadi, Niksonei – 52 gadi, bet Ketrelei jau ir 61, bet, neskatoties ne uz ko, viņas joprojām izskatās lieliski. Novērtē to fotogalerijā!

Septiņi interesanti fakti par seriālu:

  • Sāra Džesika Pārkere ir vienīgā no seriāla varonēm, kas seriālā ne reizi nav redzama kaila;
  • Dzīvoklis, kurā mitinājās Kerija, savulaik pārdots par 9 miljoniem dolāru;
  • Šā dzīvokļa adrese patiesajā dzīvē neeksistē;
  • Mirandas lomas atveidotājas Sintijas Niksones patiesā matu krāsa ir blonda. Tikai seriāla dēļ viņa kļuva par rudmati;
  • Aktrise Kristena Deivisa reiz intervijās atzinusi, ka viņas vecmamma nesaprastu šo seriālu, tādēļ nolēmusi viņai neatklāt ne nosaukumu, ne stāstu;
  • Pievērs uzmanību seriāla titula ainai – sākumā autobusā ir cilvēki, bet pēc tam tas ir tukšs;
  • Oriģināli Kerijai seriālā vajadzēja būt brunetei. Tikai 24 stundas pirms pirmās filmēšanas viņa kļuva par blondīni.
0 Komentāru