Pasniegts Kannu kinofestivāla Zelta palmas zars

Komentāri
Pasniegts Kannu kinofestivāla Zelta palmas zars
Foto: AFP/ LETA

Ar greznu ceremoniju Francijas kūrortpilsētā Kannās noslēdzies viens no pasaulē prestižākajiem kinofestivāliem. Galvenā balva – Zelta palmas zars – piešķirta britu režisora Kena Louča filmai Es, Daniels Bleiks.

Filma stāsta par pusmūža galdnieku, kurš pēc infarkta mēģina tikt galā ar Lielbritānijas veselības aprūpes sistēmas birokrātiju. Loučam, kuram nākammēnes apritēs astoņdesmit gadu, prestižā balva piešķirta jau otro reizi karjeras laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es nezinu, taču tiešām ceru, ka filma būs cilvēkus aizkustinājusi. Ceru, ka viņi sajuta mūsu vēstījumu – valdību piekoptā birokrātija ir nežēlīga, autoritātes uzspiež savu spēku un pazemo cilvēkus. Tas mūs nogalina un sagādā lielas grūtības miljoniem cilvēku, kurus pārvalda nelielā bagāto elite. Mums tas ir jāpārtrauc ir jāatrod veids, kā ar to cīnīties,” akcentē Loučs.

Otro svarīgāko Kannu festivāla balvu – Grand Prix – saņēma kanādietis Ksavjē Dolans par ģimenes drāmu Tas ir tikai pasaules gals. Savukārt žūrijas balva piešķirta britu režisorei Andrea Arnoldai par filmu American Honey.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl