Pašnāvnieku vienības Latvijas pirmizrādi ievadīs Betmens: Nāvējošais joks

Pievienot komentāru
Pašnāvnieku vienības Latvijas pirmizrādi ievadīs Betmens: Nāvējošais joks
Filmas publicitātes materiāli

Komiksfilma Pašnāvnieku vienība (Suicide Squad) ir viena no šī gada gaidītākajām filmām. Lai pilnvērtīgi sagatavotos tam, ko filma mums sniegs (jauns Džokers! Hārlija Kvinna!), Kinoblogeri pirmo reizi uz lielā ekrāna Latvijā piedāvā noskatīties svaigāko DC Comics animācijas filmu Betmens: Nāvējošais joks (Batman: The Killing Joke).

Otrdien, 2. augustā, kinoteātrī Kino Citadele būs iespējams noskatīties filmu Betmens: Nāvējošais joks – pirmo DC Comics pilnmetrāžas animācijas filmu ar R reitingu (Latvijā – līdz 16 gadiem aizliegts), kas ir leģendāra komiksa ekranizācija un stāstīs par Džokera izcelsmi un psiholoģisko cīņu ar Betmenu, kurā uzvarētāju nav un nevar būt!

Filmas publicitātes materiāli

Filmas publicitātes materiāli

Bet jau trešdien, 3. augustā, Latvijas pirmizrādi piedzīvos viena no gada gaidītākajām komiksfilmām Pašnāvnieku vienība – visi DC Comics pasaules antivaroņi apvienosies, lai izlabotu Zeka Snaidera un Batman v Superman sastrādātās kļūdas…

Cik labi ir būt sliktam! Pasaules lielākie ļaundari apvienoti valdības specvienībā, lai uzņemtos grūtākās, pašnāvnieciskākās misijas. Tā ir vienīgā iespēja apturēt Džokeru, jo pat Betmens nevar to izdarīt. Ja Tev nebūtu, ko zaudēt, arī Tu būtu gatavs uz visu!

Foto

Video: filmas treileris