Pārdaugavā izveidots stilīgs vasaras “drive-in” kinoteātris

Pievienot komentāru
Pārdaugavā izveidots stilīgs vasaras “drive-in” kinoteātris
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī daļa vasarā paredzēto pasākumu un ballīšu atcelti, labas atpūtas mīļotājiem nav iemesla bēdāties – aktīvi tiek izsludinātas jaunas iespējas lieliski pavadīt vasaras vakarus. Viena no vasaras ”karstākajām” aktualitātēm – brīvdabas “drive-in” kino. Tāds tagad atvērts Pārdaugavā.

Līdz pat jūlija beigām biroju kompleksa ”Business Garden Rīga” plašajā stāvlaukumā būs pieejams brīvdabas “drive-in” kino ”Movies on Wheels”.

Skatītājiem tiks piedāvātas īpaši atlasītas pasaulē populārākās filmas dažāda vecuma un interešu auditorijām, tostarp ģimenēm ar bērniem. Kinoseansi norisināsies plkst. 20.00, bet bērnu seansi plkst. 17.00.

Seko Skaties.lv sociālajos tīklos – jau drīzumā izspēlēsim vairākas biļetes uz kino!

”Ņemot vērā aicinājumu joprojām ievērot distanci un iespēju robežās nepulcēties, esam nolēmuši piedāvāt izklaidi, kas pēdējo mēnešu laikā ir kļuvusi par daļu ikdienas – “drive-in” kino jeb kino baudīšana no automašīnas. Tā ir pieredze, kuru joprojām vēlas izmēģināt daudzi iedzīvotāji, kā arī citu vidū šāds kino apmeklējums ir kļuvis jau par ikdienu,” stāsta ”Movies on Wheels” vadītājs Tomijs Virga.

”Business Garden Rīga” atrodas Pārdaugavā, Malduguņu ielā 1, blakus Lielirbes ielas un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumam, plašā apzaļumotā teritorijā.

Braucot pa Ulmaņa gatvi, redzams apjomīgais stāvlaukums, kur gandrīz katru vakaru tiks demonstrētas pasaulē atzītas, populāras filmas. Stāvlaukumam blakus augošie lielie, ainaviskie koki rada patīkamu atmosfēru, atrodoties tepat pilsētā. Kino apmeklējuma laikā ir iespējams pasūtīt ēdienus un dzērienus, izmantojot jebkuru ēdienu piegādes servisu.

Kino norises vieta ir likumsakarīgs lēmums – starp dinamiskāko Pārdaugavas daļu un plaši apdzīvoto Mārupi – lai viegli pieejama biroju darbiniekiem pēc darba laika, bet tikpat pieejama arī brīvdienās.

”Apskatītas bija vairākas vietas, taču “Business Garden Rīga” plašais stāvlaukums, apkārt esošā infrastruktūra un aktīvā cilvēku plūsma bija izšķirošais lēmuma pieņemšanā. Domāju, ka esam ļoti veiksmīgi spējuši apvienot to, kas cilvēkiem patīk – ērta pieejamība un apzaļumota vide,” skaidro Virga.

“Movies on Wheels” kinoseansi norisināsies darba dienu vakaros un brīvdienās līdz pat jūlija beigām. Programma un biļetes pieejamas www.aula.lv. Kino tiek organizēts sadarbībā ar biroju kompleksu “Business Garden Rīga”. Pirms kino apmeklējuma iedzīvotāji ir aicināti iepazīties ar noteikumiem www.aula.lv.

Aicinām būt atbildīgiem, rūpēties par personisko higiēnu, ievērot sociālo distancēšanos (2m) un nepieciešamības gadījumā lietot līdzi paņemtos mutes un sejas aizsegus.

Seko jaunumiem:

Facebook: @MoWRiga

Instagram: @movies.on.wheels