Noskaties! Publiskots spēlfilmas “Jelgava 94” tīzeris

Pievienot komentāru
Noskaties! Publiskots spēlfilmas “Jelgava 94” tīzeris

Gaidot pēc Jāņa Joņeva romāna motīviem topošās spēlfilmas “Jelgava 94” pirmizrādi, filmas veidotāji publiskojuši tās tīzeri, kas ļauj ieskatīties pirmajos kadros.

Kā informē Jura Podnieka studija, filmas “Jelgava 94” pirmizrāde gaidāma 18. septembrī, bet no 20. septembra tā būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

“Filmas stāsta centrā ir 14 gadus vecais Jānis, Jelgavas puika ar zubra līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas tīneidžera dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un galu galā līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

Tas ir laiks, par kuru pieaugot, ļoti iespējams būs kauns, bet tikpat iespējams tas izrādīsies pats labākais dzīves periods. Filmas stāsts risinās uz 1994. gada notikumu fona – cietumnieku izbēgšana Jelgavā, mūzikas ierakstu nelegālais tirgus, Kurta Kobeina nāve,” par filmu stāsta tās veidotāji.

Filmas tīzeris

Filmas režisors ir Jānis Ābele, scenārija autors – Matīss Gricmanis, operators – Aigars Sērmukšs, mākslinieks – Aivars Žukovskis, producente – Antra Cilinska.

Šī būs debijas filma jaunajiem aktieriem Bruno Biteniekam, Aleksim Tauriņam, Endijam Žukam un Elizabetei Zviedrei, bet filmā piedalās arī tādi pazīstami aktieri kā Andris Keišs, Guna Zariņa, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Elīna Vaska, Jānis Jarāns un citi.