Negantais Saša Barons Koens nejauši kļūst par spiegu

Komentāri

Filma Spiegs kļūdas pēc (Grimsby) ir pazīstamā ekscentriskā britu komiķa Sašas Barona Koena jaunākā komēdija.

Futbola huligānam Nobijam ir viss, par ko mazpilsētas Grimsbijas iedzīvotājs vien var sapņot, – ieskaitot 11 bērnus un smukāko meiteni ziemeļaustrumu Anglijā. Arī viņa kvēlākā velēšanas tūlīt piepildīsies – Nobijs beidzot satiks jaunāko brāli, no kura viņš ticis atšķirts vēl bērnībā un kuru meklējis 28 gadus! Taču Nobijam nav ne jausmas, ka Sebastians tagad ir ļoti bīstams slepenais aģents. Turklāt tikko izziņots globāls teroristu uzbrukums. Tagad Sebastianam, kuru ir pametuši visi viņa kolēģi, nāksies glābt pasauli tandēmā ar savu tikko jaunatrasto vecāko brāli, kurš neizceļas ne ar prātīgumu, ne ar attapību…

Spiegs kļūdas pēc ir pazīstamā ekscentriskā britu komiķa Sašas Barona Koena (Borats, Diktators, Bruno) jaunākā komēdija. Parējās lomās Marks Strongs (Kingsman: Slepenais dienests, Šerloks Holms), Penelope Krusa (Vikija Kristīna Barselona, Romai – ar mīlestību, Karību jūras pirāti: Svešajos krastos), Aisla Fišere (Krāpšanas ilūzija, Lielais Getsbijs).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 11. martā.

Video: filmas treileris

Režisors: Louis Leterrier
Producents: Sacha Baron Cohen, Eric Fellner, Nira Park
Scenārija autors: Sacha Baron Cohen, Peter Baynham, Phil Johnston
Aktieri: Penélope Cruz, Sacha Baron Cohen, Ian McShane, Mark Strong, Isla Fisher, Rebel Wilson

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl