Mīluļu slepenā dzīve jau atpelnījusi pirmos 100 miljonus

1 komentārs
Mīluļu slepenā dzīve jau atpelnījusi pirmos 100 miljonus

Šķiet, gana daudziem labpatiktos uzzināt, ko viņu mājdzīvnieki dara, kad mājās palikuši vieni… Animācijas filmā Mīluļu slepenā dzīve (The Secret Life of Pets) tas aplūkots ar humora piesitienu un ne velti filma iemantojusi lielu skatītāju atsaucību. Pēc pirmās izrādīšanas nedēļas nogales ASV tās ienākumi sasnieguši 103 miljonus dolāru.

Filma stāsta par draiskiem mājdzīvniekiem – gan kaķiem, gan suņiem, gan kādu putniņu, kuri, palikuši mājās vieni, steidz izbaudīt saimnieku prombūtni. Dzīvnieki gan tukšo ledusskapjus, gan ciemojas viens pie otra un aprunā savus saimniekus, gan skatās televizoru, spēlē datorspēles un izklaidējas citos veidos.

Filmas veidotāji Universal Pictures ir pieredzes bagāti. Dažas no viņu atzītākajām animācijas komēdijām ir Nejaukais es un Minioni.

ASV filmu sāka izrādīt piektdien, 8. jūlijā. Līdz svētdienai, 10. jūlijam, tās ienākumi no kinoteātros pārdotajām biļetēm sasnieguši 103,2 miljonus dolāru. Mīluļu slepenā dzīve uz lielajiem ekrāniem Latvijā iznāks 19. augustā.

Foto

Tikmēr otro vietu pēc ienākumiem ieņem Warner Bros filma Leģenda par Tarzānu. Nedēļas nogalē tā nopelnījusi 20,6 miljonus, taču, kopš izrādīšanas sākuma – pagājušajā ceturtdienā – Tarzāna kontā ir jau 71 miljons dolāru.

Godpilno trešo vietu ieņem filma Meklējot Doriju, kas aizvadītajā nedēļas nogalē nopelnījusi 20,4 miljonus. Kopumā filma pirmajā izrādīšanas nedēļā nopelnīja 130 miljonus dolāru un kļuva par visu laiku veiksmīgāko animēto filmu debiju. Uz šo brīdi filma nopelnījusi jau 422 miljonus dolāru.

Video: filmas treileris