Komentāri

Manhetenas īsfilmu festivālā labākā aktiera balvu ieguvis režisora Pāvela Gumennikova īsfilmas “Sarauj, Just!” galvenās lomas atveidotājs Aleksandrs Ronis – tā liecina festivāla mājaslapā publicēta informācija.

Kinofestivāls ”Manhattan Short” ir lielākais īsfilmu festivāls pasaulē, kas norisinās vairāk nekā 250 pilsētās vienlaikus, un tas ir īpašs ar to, ka tiesneši ir paši skatītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā festivāla atlasē piedalījās 1615 īsfilmas no 75 valstīm un tikai 10 no tām tika izvēlētas ”Mahnattan Short” programmai, tajā skaitā arī Pāvela Gumennikova “Sarauj, Just!”. Šī filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem par jaunu vīrieti ratiņkrēslā, kurš metas pakaļ zagļiem, kas viņa acu priekšā aplaupa kaimiņu meiteni.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl