Komentāri

Manhetenas īsfilmu festivālā labākā aktiera balvu ieguvis režisora Pāvela Gumennikova īsfilmas “Sarauj, Just!” galvenās lomas atveidotājs Aleksandrs Ronis – tā liecina festivāla mājaslapā publicēta informācija.

Kinofestivāls ”Manhattan Short” ir lielākais īsfilmu festivāls pasaulē, kas norisinās vairāk nekā 250 pilsētās vienlaikus, un tas ir īpašs ar to, ka tiesneši ir paši skatītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā festivāla atlasē piedalījās 1615 īsfilmas no 75 valstīm un tikai 10 no tām tika izvēlētas ”Mahnattan Short” programmai, tajā skaitā arī Pāvela Gumennikova “Sarauj, Just!”. Šī filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem par jaunu vīrieti ratiņkrēslā, kurš metas pakaļ zagļiem, kas viņa acu priekšā aplaupa kaimiņu meiteni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl