Manas lielās grieķu kāzas 2 vēsta par notikumiem pēc 10 gadiem

Komentāri

Pēc 14 gadu pārtraukuma atkal apvienojusies filmas Manas lielās grieķu kāzas (My Big Fat Greek Wedding) komanda. Filmai, kas bija viena no visvairāk pelnošākajām romantiskajām komēdijām, šomēnes nāk klajā turpinājums – Manas lielās grieķu kāzas 2.

Amerikas Savienotajās Valstīs filma Manas lielās grieķu kāzas ienesa ceturtdaļmiljardu dolāru, kas ir viens no visu laiku labākajiem rādītājiem šī žanra filmai. Šogad pienākusi kārta filmas otrajai daļai, kurā skatāma tā pati aktieru komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma vēsta par notikumiem 10 gadus pēc Tulas un Jana Portokalo kāzām – tagad viņiem jātiek galā ar tām pašām problēmām, ar kurām saskārās viņu vecāki pirmajā filmā, kuras centrā bija lielās grieķu kāzas.

Tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs tāpat, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākas un trakākas.

Filmu Manas lielās grieķu kāzas 2 Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 25. martā.

Foto

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl