Lieliski aktieri satiekas asprātīgā romantiskā komēdijā

Komentāri

Kinoteātru piedāvājums no šīs piektdienas iepriecinās kvalitatīva izklaidējoša kino cienītājus. 8. aprīlī pirmizrādi visā Latvijā piedzīvos pavasara asprātīgākā romantiskā komēdija Mans puisis – slepkava. Filma izceļas ar jaudīgiem dialogiem un lielisku aktieru komandu.

Kino stāsts Mans puisis – slepkava vēsta par kolorīto Martu, kura ļoti pārdzīvo drauga neuzticību. Liktenis gan jaunajai sievietei ir vēlīgs, jo drīz vien piespēlē satikšanos ar izskatīgu un šarmantu vīrieti. Frānsiss beidzot Martai šķiet tas īstais un vienīgais, taču tad sieviete uzzina, ka jaunā simpātija ir profesionāls slepkava. Kad Marta saprot, ka vīrietis nejoko, sacīdams ”es iziešu ārā, lai kādu novāktu”, lietas kļūst vēl sarežģītākas. Izrādās Frānsisu vajā kriminālie grupēji, kas ir arī viņa iepriekšējie darba devēji. Līķiem krājoties kaudzē, Martai jāizlemj, vai viņa bēgs vai kļūs par cienīgu partneri savam draugam-slepkavam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparastā romantiskā komēdija Mans puisis – slepkava sociālajos tīklos jau pasludināta par zelta vidusceļu gan tikko iemīlējušos, gan ilggadīgu pāru brīvdienu plānos, jo tā piedāvā asprātīgu izklaidi kā romantisku, tā spriedzes stāstu cienītājiem. Rezultātā vakars ir izdevies gan romantiķiem, gan skarbāka kino cienītājiem.

Foto

Spilgtās komēdijas galvenās lomas atveidotāja, prestižās Oskara kino balvas nominante Anna Kendrika daudziem kino skatītājiem ir zināma kā filmas Pirmklasīgās zvaigzne, savukārt slepkavas lomas atveidotājs Sems Rokvels pēc desmitiem smaga darba tieši šobrīd kino industrijā bauda cieņas apliecinājumus un popularitāti. Abām talantīgajām kino personībām filma Mans puisis – slepkava sniedza iespēju strādāt kopā ar spožo aktieri Timu Rotu. Viņš pasaules slavu ir iemantojis ar dalību režisora Kventina Tarantino kulta filmās Pretīgais astotnieks, Lubene un Trakie suņi.

Video

Lasi vēl