Latvijas īsfilma “Sarauj, Just!” cīnīsies par “Oskaru”

0 Komentāru

Jaunā pašmāju īsfilma ”Sarauj, Just!” turpina plūkt uzvaras laurus – filmas galvenais varonis vispasaules īsfilmu festivālā ”Manhattan short” saņēmis labākā aktiera balvu, bet pati filma jau uzvarējusi 14 festivālos un cīnīsies arī par “Oskaru”.

Aleksandrs Ronis un Pāvels Gumennikovs abi sastapās, kad Pāvels saņēma piedāvājumu izveidot klipu par sēdvolejbola komandu. Taču režisors, satiekot Aleksandru un uzzinot par atgadījumu ar nozagto somiņu, viņš saprata, ka no dzirdētā stāsta sanāk jau nopietnāks darbs.

Pāvels Gumennikovs
filmas “Sarauj, Just!” režisors

Kā viņš izglāba meiteni no zagļa uz ielas, un es pateicu, ka netaisīsim prezentāciju, taisīsim īsfilmu, jo tas daudz vairāk iedvesmos cilvēkus.

Aleksandrs Ronis
filmas “Sarauj, Just!” galvenais varonis

Es, protams, iemācījos, man palīdzēja gan Pāvels, gan Lāsma pareizo emociju kā jāizrunā daudz kas, kā jāpagriežas, lai emocionāli labāk izskatītos.

Aktiermeistarību Aleksandrs apguvis tiešām labi. Starptautiskajā īsfilmu festivālā, kurā filma no Latvijas iekļuvusi pirmo reizi, Aleksandrs uzvarēja kā labākais aktieris.

Aleksandrs Ronis
filmas “Sarauj, Just!” galvenais varonis

Jā, mani vairāk atpazīst cilvēki uz ielas un dažreiz pat autogrāfu prasa.

Filma ”Sarauj, Just!” ir iedvesmojošs stāsts par nepadošanos, par to, ka jebkurš var sasniegt savus mērķus.

Aleksandrs Ronis
filmas “Sarauj, Just!”

Jebkurš cilvēks var nonākt jebkādā situācijā, dažreiz cilvēki neaizdomājas par savām spējām, pat neaizdomājas par to, ko viņi var sasniegt.

Šos vārdus apstiprina arī pašas filmas panākumi. Īsfilma ”Sarauj, Just” pabijusi 30 festivālos un guvusi uzvaru 14 festivālos visos pasaules kontinentos. Taču tas vēl nebūt nav viss.

Aleksandrs Ronis
filmas “Sarauj, Just!” galvenais varonis

Es zināju, ka ”Sarauj, Just” dabūs balvu, es ceru, ka dabūs “Oskaru”, bet tas labi, ka es dabūju labāko starptautisko aktieri, bet tas ir mūsu kopējais nopelns.

Pāvels Gumennikovs
filmas “Sarauj, Just!” režisors

Šobrīd ar filmu esam kvalificējušies “Oskaram”, tāpēc Aleksandrs teica, ka sapņo par “Oskaru”.

Līdz filma ”Sarauj, Just” vēl ceļā uz “Oskara” balvu un arī “Lielo Kristapu”, Aleksandrs jau paspējis nofilmēties filmas ”Dvēseļu putenis” epizodē un plāno arī doties uz Londonu, lai izrādītu savu veiklību un spēku cirkā.

0 Komentāru