Latvijā sāk izrādīt spožo krimināltrilleri Infiltrator

Pievienot komentāru
Latvijā sāk izrādīt spožo krimināltrilleri Infiltrator
Filmas publicitātes materiāli

Piektdien, 22. jūlijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzsološs krimināltrilleris Slepenais aģents: cīņa pret Eskobaru (Infiltrator). Kino kritiķi uz patiesiem notikumiem balstīto filmu jau nodēvējuši par šīs vasaras aizraujošāko kino piedzīvojumu, kas izceļas ar perfektu spriedzes ritmu un ļoti pārliecinošiem aktieru darbiem.

Viena no pamanāmākajām krimināltrillera vērtībām ir aktieris Braiens Krenstons, kurš vairumam kino mīļu ir pazīstams kā kulta TV seriāla Pārkāpt robežu (Breaking Bad) zvaigzne. Viņš skatītājus ieved elpu aizraujošā spriedzes stāstā par FIB aģentu Bobu Mazuru, kuram izdodas iefiltrēties ietekmīga narkobarona Pablo Eskobara kartelī. Izliekoties par biznesmeni, Bobs sadraudzējas ar Eskobara palīgu un soli pa solim virzās uz augšu ietekmīgā narkobarona hierarhijā. Izcilā FIB aģenta varonīgā operācija noslēdzās ar 85 narkobaronu apsūdzībām un ietekmīgas, mafijai draudzīgas bankas slēgšanu.

Foto

Kino kritiķi uzsver, ka filmas Slepenais aģents: cīņa pret Eskobaru režisoram Bredam Furmanam ir izdevies uzņemt pārliecinošu ASV kriminālistikas vēstures hronikas stāstu. Laikraksta Diena kino kritiķe Dita Rietuma jaunākajā filmu apskatā norādījusi, ka ”astoņdesmitajos gados notikusī operācija ”kondensēta” aizraujošā retrotrillerī, kurā pārliecinoši restaurēts gan laikmets, gan kriminālā vide.”

Pats filmas režisors norādījis, ka liela daļa krimināltrillerim veltītās atzinības pienākas tās varonim – FIB aģentam Bobam Mazuram. Viņš ir arī scenārija līdzautors. ”Strādājot pie filmas, ar Bobu tikos gadiem ilgi. Es nepieņēmu nevienu lēmumu bez viņa ziņas. Tas ir Boba stāsts, tāpēc vēlējos visu izdarīt maksimāli tuvu īstenībai. Tas, ka Bobs mani un manu mammu, kas ir viena no filmas scenārija autorēm, pielaida sev tik tuvu klāt, ļāva mums radīt kino, ar kuru lepojamies,” aizkulišu intervijās uzsvēris režisors Breds Furmans.

Video: filmas treileris