Komentāri

Kinoteātru piedāvājums no šīs piektdienas iepriecinās kvalitatīvu šausmu trilleru cienītājus. 22. aprīlī pirmizrādi Latvijā piedzīvos emocionāli piesātinātā filma Pirms es pamostos (Before I Wake). Tās režisors Maiks Flenegens tiek dēvēts par uzlecošu zvaigzni laikmetīgā šausmu kino žanrā.

Kino stāsts Pirms es pamostos vēsta par jaunu pāri, kuri savā ģimenē no bērnu nama pieņem astoņgadīgo zēnu Kodiju. Sākumā jaunie audžuvecāki domā, ka zēna bailes no iemigšanas un nepatika pret gulēšanu ir saistīta ar pārdzīvojumiem bērnu namā, bet drīz vien viņi atklāj, ka iemesls ir vēl baisāks – Kodija nosapņotais pārvēršas realitātē. Lai izglābtu savu ģimeni un atklātu patiesību par zēna murgiem, audžuvecāki uzsāk bīstamu izmeklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šausmu trilleris Pirms es pamostos sociālo tīklu lietotāju vidū jau tiek dēvēts par stindzinoši baudāmu kino stāstu, kura veidotāji uz ekrāna ir spējuši radīt līdz vissīkākajai detaļai pārliecinošu šausmu pasauli. Īpašas uzslavas tiek veltītas aktieriem Keitai Bosvortai un Tomasam Džeinam, kuri, izjusti iejūtoties jauno vecāku lomās, filmai piešķīruši pārsteidzošu dziļumu.

Foto

Filmas režisors un vienlaicīgi arī viens no tās scenārija autoriem Maiks Flenegens tiek dēvēts par uzlecošu zvaigzni laikmetīgo šausmu filmu žanrā. Viņš, starp citu, rakstot scenārijus mēdz pats tos uzreiz arī izspēlēt, lai saprastu, cik pārliecinoša būs konkrētā epizode. Talantīgais režisors aizkulišu intervijās ir uzsvēris, ka viņa smalki izstrādātos scenārijus un režisora trikus vispilnvērtīgāk var izbaudīt tieši kinoteātros. ”Manu filmu skaņu celiņi un citi efekti ir tik dinamiski, ka tos var novērtēt tikai uz lielā ekrāna. Man bija nepieciešami vairāk nekā 20 gadi, lai izcīnītu vietu augstākajā kino līgā, tāpēc neesmu gatavs strādāt pavirši,” stāsta Maiks Flenegens.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl