Latvijā pazīstami cilvēki nosauc savas mīļākās romantiskās filmas, un “Titāniks” NAV to starpā!

0 Komentāru
Latvijā pazīstami cilvēki nosauc savas mīļākās romantiskās filmas, un “Titāniks” NAV to starpā!
Foto: Jānis Spigovskis

14. februāris daudziem mīlniekiem nav tikai parasta otrdiena, bet gan Valentīna diena – laiks, kad īpaši uzsvērt mīļotā cilvēka nozīmi tavā dzīvē. Mīlestības apliecinājums var izpausties kā romantiskas vakariņas, skaisti ziedi vai kopīga kino skatīšanās.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas ir viņu romantisko filmu top 3 un vai ir kāds īpašs veids, kā pavadīt visu mīlētāju dienu.

Dziedātājs Normunds Rutulis atklāj, ka, lai gan ir liels kino fans, romantiskus kino cenšas apiet, tomēr “šad tad jau sanākot”. Par savām trim iecienītākajām romantiskajām kinofilmām Normunds sauc “Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu” ( The Curious Case of Benjamin Button), “Pasažieri” (Passengers) un “Sakari franču gaumē” (Un homme à la hauteur).

Vaicājot par to, vai ar sieviņu izveidojušās kādas Valentīna dienas tradīcijas, Normunds atminas, ka kādreiz, kad tikko Latvijā sāka svinēt Valentīna dienu, tas bija īpašs brīdis arī Rutuļu pārim. Taču, kļūstot nobriedušākiem, vairs nemeklēja iemeslu svinēt mīlestību kalendārā.

Publicitātes foto

Normunds Rutulis, dziedātājs

Tomēr sabiedrības tendence skar arī mūs, tāpēc kāda neliela dāvaniņa sirds formā vai skaisti ziedi ir mūsu uzmanības un uzticības apliecinājums vienam pret otru arī šajā dienā.

Grupas “Rīgas modes” līderis Kalvis Bormanis stāsta, ka pirmā romantiskā filma, kas viņam nāk prātā ir “Tāda ir mīlestība” (Love Actually). Tiesa gan, tā tiek uzskatīta par Ziemassvētku, nevis Valentīna dienas klasiku. Kalvim patīk klasiskais kino, tāpēc savam topam pievieno arī 1961. gada “Brokastis pie “Tifānija”” (Brekfast at Tiffany’s) un 1977. gada kinofilmu “Enija Hola” (Annie Hall).

“Mani kino interesē ne tikai pēc žanra, bet arī pēc aktieriem, kas tajā spēlē. Diemžēl Ala Pačino un Roberta de Niro labākās filmas nav romantiskajā žanrā,” stāsta Kalvis.

“Rīgas modes” solists atzīst, ka ne reizi nav redzējis pasaulslaveno filmu “Titāniks”, sakot, ka nav bijusi attiecīgā situācija vai piemērots brīdis. Šogad Kalvis beidzot ir apņēmies noskatīties šo filmu.

Foto no Kalvja privātā arhīva

Kalvis Bormanis, grupas “Rīgas modes” solists

Valentīna diena ir izdevusies tad, ja tev ir kāds, ar ko kopā to atzīmēt. Ja nav, tad šī diena ir nekas vairāk kā 14. februāris.

Hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne Sauliete atklāj savu filmu topu.

 

Foto no Katrīnes privātā arhīva

Katrīne Sauliete

“Šīs trīs filmas no bērnības ir manas mīļākās, kuras varu atkārtoti skatīties vēl un vēl, un katru reizi raudāt un smieties vienās un tajās pašās vietās.

Katrīnes mīļākās romantiskās filmas ir “Miesassargs”(The Bodyguard) ar Kevinu Kostneru un Vitniju Hjūstoni galvenajās lomās. Otrajā vietā Katrīne ierindo 1990. gada filmu “Spoks” (Ghost) un kā trešo mīļāko filmu, pie kuras smieties un raudāt Katrīne nosauc ir “Jaukā sieviete” (Pretty Woman) ar Džūliju Robertsu un Ričardu Gīru galvenajās lomās.

Kad gaisā virmo mīlestība, tev noteikti jānoskatās kāda no šīm filmām!

[viaplaywidget]

0 Komentāru