Latviešiem nu ir sava šausmu īsfilma ”Ļurkers”, kurā piedalās arī iluzionists Edžus

Pievienot komentāru
Latviešiem nu ir sava šausmu īsfilma ”Ļurkers”, kurā piedalās arī iluzionists Edžus

Latvieši ir samērā naski uz filmu veidošanu, taču šausmu žanrs mūsu nācijai ir diezgan brīva niša, un tagad to papildina īsfilma ”Ļurkers”. Tajā piedalās arī iluzionists Edžus, kurš redzams filmas pirmajā epizodē rādām trikus bērniem mežā. Edžus, būdams saistīts ar filmu, savā jaunākajā video atklāj lietas, ko, iespējams, nepamanīji, noskatoties filmu ”Ļurkers”.

Brīdinājums! Video atklātas būtiskas filmas detaļas

Edžus, kurš pats atklāj, ka vienā no epizodēm atveidojis arī pašu Ļurkeru, izceļ vairākas epizodes no filmas, norādot gan uz, viņaprāt, lielisku izpildījumu, gan kļūmēm, kas paslīdējušas garām pašiem filmas veidotājiem.

Kā vienu no filmas dīvainībām Edžus izceļ kādas meitenes izvēli tumsā doties, nevis ar kabatas lukturīti vai tālruņa gaismu, bet gan sveci. Tāpat Edžus pamanījis to, ka kādā no citām epizodēm kadrā parādās puisītis, kuram tur nebija jābūt.

Uzslavējot filmu, Edžus norāda uz labo aktierspēli, kā arī filmas veidotāju oriģinalitāti, piemēram, epizodē, kurā pakrīt meitene un viņai priekš nokrīt kāja, kas, attālinoties kamerai, izrādās ir viņas pašas.

Vairāk par Edžus atklājumiem latviešu īsfilmā ”Ļurkers” uzzini video!