Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Komentāri
Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?
Publicitātes foto

Kinoteātrī Splendid Palace šovakar tiks sadalītas Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps balvas. Viena no intrigām – kura spēlfilma tiks atzīta par labāko?

Saskaņā ar bukmeikeru prognozēm vislielākās izredzes iegūt Lielo Kristapu kategorijā Labākā spēlfilma ir Dāvja Sīmaņa vēsturiskajai filmai Pelnu sanatorija. Šī filma kopumā nominēta 12 kategorijās, un iespējamība, ka tā saņems galveno apbalvojumu, tiek vērtēta ar 62% varbūtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrai šajā kategorijā nominētajai filmai Es esmu šeit, kuras režisors un scenārija autors ir Renārs Vimba, bukmeikeri prognozē 28% iespējamību iegūt Lielā Kristapa balvu, bet vismazāko varbūtību saņemt prestižo balvu šovakar bukmeikeri paredz Lailas Pakalniņas filmai Ausma, kuras iespējamība gūt uzvaru ir tikai 25%.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl